یادواره ۲۳ شهید نیروی انتظامی مانه و سملقان برگزار شد

یادواره ۲۳ شهید نیروی انتظامی مانه و سملقان برگزار شد

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 21 مهر 1400 ساعت 11:23

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: امروز نیروهای مسلح کشور تحت فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در حال انجام وظیفه هستند و برای حفظ و دفاع از این مرز و بوم شبانه روز بیدارند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار «سعید مطهری زاده» دیروز سه شنبه در آیین یادواره 23 شهید نیروی انتظامی مانه و سملقان با بیان این مطلب که شهدا دانش آموختگان مکتب عاشورا و امام حسین علیه السلام هستند، اظهارداشت: کربلا سرتاسر درس است و شهدای ما با حضور در مکتب عاشورا درس ایستادگی، پایداری و مقاومت را آموختند.

 

 فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی  بیان کرد: دشمن امروز با تمام توان وارد عرصه شده و روی ذهن و فکر جوانان و نوجوانان کار می کند و تنها راه مقابله با این هجمه دشمنان پرداختن به فرهنگ عاشورا و شهداست.

 

سردار مطهری زاده افزود: تحقق شعائر اسلامی و عدالت با حضور در صحنه های انقلابی و ایستادگی به دست خواهد آمد و این امر موجب نهادینه شدن فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر خواهد شد.

 

وی ضمن اشاره به اینکه نیروی انتظامی باید پیشینه خودش را حفظ کند، گفت: نیروی انتظامی علاوه بر حضور در مرزها و تولید امنیت در سطح جامعه، در دوران دفاع مقدس نیز شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 

 

امام جمعه شهر آشخانه هم گفت: نیروهای انتظامی هنوز هم در خط شهادتند چرا که مدافع ولایت هستند.

 

حجت الاسلام «جواد شریعتی نژاد» افزود: امنیت کنونی مردم و جامعه مدیون تلاش و زحمات شبانه‌روزی نیروی انتظامی است.

 

وی با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی برخلاف امنیت بسیاری از کشورها، یک امنیت درون‌زا و متکی بر خود است، گفت: اخراج آمریکا از منطقه مهم‌ترین دستاورد جهاد همه‌جانبه نیروهای مسلح است.

 

حجت الاسلام شریعتی نژاد افزود: تضعیف استقلال و اقتدار ملی امروز هدف دشمنان نظام اسلامی است چراکه دشمنان علاوه بر امنیت اخلاقی و فرهنگی، امنیت اجتماعی و مدنی مردم را هدف گرفته‌اند و با ایجاد اخلال در وحدت ملی و ایجاد نا امنی در مرزها از جمله ایجاد نا امنی سیاسی و نا امنی تبلیغاتی در شرق، شمالغرب و غرب کشور می‌خواهند نسل‌های چهارم و پنجم انقلاب اسلامی را از آرمان‌های آن دور کنند.

 

در پایان این مراسم از خانواده های شهدای نیروی انتظامی تجلیل شد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی