پیچیدن عطر گل نرگس در یادمان‌های دفاع مقدس

پیچیدن عطر گل نرگس در یادمان‌های دفاع مقدس

آخرین بروزرسانی : شنبه، 28 اسفند 1400 ساعت 14:24

زائران، راویان و خادمان راهیان نور به مناسبت نیمه شعبان ویژه برنامه‌هایی را در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، زائران مناطق عملیاتی دفاع مقدس به مناسبت نیمه شعبان و میلاد حضرت، ولی عصر (عج) مراسم جشن و استغاثه را برپا کردند.

زائران راهیان نور در فضای معنوی یادمان‌های دوران دفاع مقدس به صورت دسته جمعی دعای فرج امام زمان (عج) را قرائت کردند.

در معراج شهدای اهواز نیز مراسم احیای شب نیمه شعبان در جوار ۷۲ شهید تنازه تفحص شده دوران دفاع مقدس برگزار شد. این مراسم با سخنرانی واعظان و نوحه خوانی مداحان اهل بیت (ع) در حسینیه معراج شهدا و با حضور زائران راهیان نور برگزار شد.

یادمان شهدای کربلای پنج در منطقه شلمچه یکی از یادمان‌های پر بازدید راهیان نور در روز نیمه شعبان میزبان زائرانی از سراسر کشور بود. کاروان‌های اعزامی در این یادمان ولادت قائم آل محمد (ص) را به صورت ویژه برگزار کردند. راویان هشت سال دفاع مقدس علاوه بر ذکر خاطراتی از سیره شهدا و حماسه آفرینی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس به پاسداشت این عید بزرگ پرداختند.

یادمان طلائیه نیز در این روز شاهد مراسمی به مناسبت نیمه شعبان و با حضور زائران بود.

مراسم جشن نیمه شعبان و آخرین دعای کمیل سال در سالروز ولادت امام عصر (عج) در یادمان شهدای هویزه برگزار شد. در این مراسم از زائران و خادمان یادمان هویزه در جوار مزار شهدای این یادمان، با شیرینی و بستنی پذیرایی شد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی