پیام تسلیت فرمانده انتظامی لرستان در پی شهادت ستوانیکم ایوب رومیانی

پیام تسلیت فرمانده انتظامی لرستان در پی شهادت ستوانیکم ایوب رومیانی

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 23 آبان 1402 ساعت 08:44

فرمانده انتظامی لرستان در پیامی شهادت ستوانیکم ایوب رومیانی از مدافعان نظم و امنیت را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری شهدای فراجا؛ سردار یحیی الهی در پیامی شهادت ستوان یکم ایوب رومیانی از مدافعان نظم و امنیت را تبریک و تسلیت گفت.

 در متن این پیام آمده است:

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ.

ایثار و از خودگذشتگی زیبنده انسان‌های فداکار و جان برکفی است که همواره در جهت رسیدن به معبود برای خدمت به مردم تلاش و مجاهدت می‌نمایند و در این راه از سلامت و جان خود می‌گذرند تا همچون مجاهد فی سبیل الله برای عزت و سربلندی کشور تلاش نمایند.

شهادت، افتخار عظیمی است که تنها نصیب بندگان خاص خدا می‌شود و افتخار دفاع از امنیت وطن، توفیق مضاعفی برای شهیدان این مرز و بوم است که گام در صیانت از امنیت و آسایش میهن عزیزمان نهاده‌اند و بدون شک این راه ادامه خواهد داشت.

اینجانب شهادت شهید فدایی امنیت ستوانیکم ایوب رومیانی را به ساحت مقدس و نورانی حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، محضر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، خانواده معظم این شهید، مردم مؤمن، ولایی و شهیدپرور استان لرستان و به ویژه مردم شهیدپرور شهرستان رومشکان و همکاران خدوم انتظامی تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم، از خداوند متعال مسئلت دارم روح پاک این شهید را با ارواح طیبه اولیاء طاهرین محشور فرموده و همگان را در مسیر پیمودن راه نورانی شهیدان سرافراز، موفق و مؤید بدارد.

شهدا مرتبط :

شهید ایوب رومیانی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی