پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در پی شهادت سرباز مهدی محرم

پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در پی شهادت سرباز مهدی محرم

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 04 آذر 1400 ساعت 11:10

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با صدور پیامی ، شهادت سرباز سرافراز مرزدار جمهوری اسلامی ایران، شهید مهدی محرم را به خانواده، دوستان و عموم مردم انقلابی استان قزوین تبریک و تسلیت گفت.

 

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، متن پیام حجت الاسلم و المسلمین عابدینی، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و لاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله أموات بل أحیاء عند ربهم یرزقون (آل عمران/١۶٩)

شهادت سرباز سرافراز مرزدار جمهوری اسلامی ایران، شهید مهدی محرم که در درگیری شجاعانه با قاچاقچیان به فیض مقام "عند ربهم یرزقون" رسید را به خانواده، دوستان و عموم مردم انقلابی استان قزوین تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

از خدای متعال علو درجات و حشر با یاران اباعبدالله الحسین علیه السلام را برای آن شهید سعید مسئلت می‌کنم.

عبدالکریم عابدینی

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین

***

در پی وقوع درگیری مرزبانان گروهان مستقل مرزی بسطام استان کردستان با قاچاقچیان مسلح، این گروهان حین پایش و مراقبت از نوار مرزی، با قاچاقچیان مسلح درگیر شد که در این درگیری، سربازان ولایت مقتدرانه و با شجاعت با قاچاقچیان مقابله کردند.

قاچاقچیان به محض مشاهدهٔ مرزبانان، اقدام به تیراندازی به‌سمت آنان کرده و مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب، مقابله به مثل کردند که به‌علت حجم زیاد آتش، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و پس از ساعتی درگیری مسلحانه، عرصه را بر خود تنگ دیده و با استفاده از پوشش کوهستانی و تاریکی شب از محل متواری شدند.

در این درگیری سرباز وظیفه مهدی محرم که اهل و ساکن قزوین بود، با رشادت تمام در برابر قاچاقچیان مسلح ایستادگی کرده و در نهایت به درجهٔ رفیع شهادت نائل شد.

سرباز وظیفه شهید مهدی محرم، مجرد و اهل و ساکن قزوین بود.

***

روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

شهدا مرتبط :

شهید مهدی محرم

دیدگاه های شما :


کدامنیتی