پایبندی به راه پر افتخار شهیدان وظیفه همگانی است

پایبندی به راه پر افتخار شهیدان وظیفه همگانی است

آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 20 شهریور 1402 ساعت 14:50

شهدا با ایمانی راسخ و تکیه بر معنویات از آرمانهای مقدس نظام اسلامی و پاسداری و با شایستگی تحسین برانگیز، جان خود را نثارمیهن اسلامی کردند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای فراجا؛ حجت الاسلام والمسلمین علیرضا اسدی ارجمندی در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا باخانواده شهید معظم ابراهیم پوراحمد فشالمی در شهرستان شفت دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با بیان این که بهترین راه حفظ دستاوردهای انقلاب، پیروی از سیره و راه شهدا است، اظهار داشت، ماهر چه داریم به برکت مجاهدت‌ها و خون این شهیدان است.

رئیس عقیدتی سیاسی پلیس گیلان، شهادت را نقطه اوج دفاع از ارزش‌های دینی و ارمان های مقدس انقلاب اسلامی برشمرد و گفت، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا باعث می شود هرگز ازیاد نبریم که امنیت و آرامش امروز خود رامرهون جانفشانی جوانان رشید و شجاعان این مرز و بوم هستیم.

ایشان با اشاره به این که شهدا با ایمانی راسخ و تکیه بر معنویات از آرمانهای مقدس نظام اسلامی و پاسداری و با شایستگی تحسین برانگیز، جان خود را نثارمیهن اسلامی کردند افزود، پایبندی به راه پر افتخار شهیدان وظیفه همگانی است.

شهید ابراهیم پوراحمدفشالمی از کارکنان وظیفه و در ژاندامری کردستان مشغول به خدمت بوده این شهید بزرگوار متولد روستای پیشاوندان فومن است که در تاریخ ۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۶۳ در اثر درگیری با عناصر ضد انقلاب در شهرستان مهاباد به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، گفتنی است این شهید عزیز مجرد و به حمدالله پدر و مادر شهید در قید حیات می‌باشند.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی