قالیباف با خانواده شهید محمدمهدی احمدی دیدار کرد

قالیباف با خانواده شهید محمدمهدی احمدی دیدار کرد

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 11 خرداد 1402 ساعت 07:17

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل شهید محمدمهدی احمدی، به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده این شهید تسلیت گفت و با آنها ابراز همدردی کرد.

به گزارش پایگاه خبری شهدای فراجا؛ محمدباقر قالیباف که برای نظارت میدانی از استان خراسان شمالی به این استان سفر کرده است، لحظاتی  قبل در منزل شهید محمدمهدی احمدی در بجنورد حاضر و در دیداری صمیمانه به پدر و مادر و سایر اعضای خانواده معزز شهید تسلیت گفت.

وی در این دیدار تأکید کرد: وظیفه خود می‌دانستم در منزل شهید حاضر شوم و به مقام شامخ این شهید عزیز ادای احترام کنم.

رئیس مجلس در این دیدار با اشاره به نحوه شهادت شهید محمدمهدی احمدی، گفت: فرزند دلبند شما در حراست از یکی از حساس‌ترین نقاط مرزی کشور با شهامت تا آخر ایستادگی کرد و عزتمندانه به شهادت رسید.

در این نشست، امام جمعه بجنورد و نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار خراسان شمالی، نمایندگان بجنورد و اعضای خانواده شهید حضور داشتند.

گفتنی است؛ شهید محمدمهدی احمدی، سرباز وظیفه اهل خراسان ( شمالی روز شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ در درگیری‌های مرزی با نیروهای طالبان در استان سیستان و بلوچستان به مقام شهادت رسید. این سرباز وظیفه اهل روستای «گُلی» از توابع شهرستان بجنورد است که در حین حراست از مرزهای کشور و در شرایطی که در شرایطی که فقط ۳ روز از دوره خدمت او باقی مانده بود، به شهادت رسید.

شهدا مرتبط :

شهید محمدمهدی احمدی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی