فرمانده انتظامی زنجان شهادت مدافع وطن را تسلیت گفت

فرمانده انتظامی زنجان شهادت مدافع وطن را تسلیت گفت

آخرین بروزرسانی : شنبه، 11 مرداد 1399 ساعت 11:00

فرمانده انتظامی استان زنجان طی پیامی شهادت سرباز مدافع وطن، شهید مهدی ملکی را به خانواده وی و مردم این استان تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، در این پیام تسلیت که امرروز شنبه یازدهم مرداد ماه از سوی سردار رحیم جهانبخش، صادر شد، آمده است: بازهم شهدا، میهمانمان کردند و زنجان قهرمان، رنگ و بوی شهادت گرفت. 

وی در این پیام تسلیت آورده است: عزت و استقلال سرزمین ایران عزیز، همواره مورد طمع بدخواهان و دشمنان بوده و مرزداری و پاسداری از این آب و خاک، شرفت و شجاعت را جایگاه و معنا بخشیده است.

سردار جهانبخش تاکید کرده است: این سرباز مدافع وطن که شجاعانه و عاشقانه با بذل جان خویش در راه حفاظت از امنیت مرزهای کشور، از میهن اسلامی دفاع کرد و با شهادت خویش برگ زرین دیگری از حدیث عشق و تبعیت از مولا و سرور خود را رقم زد.

وی در این پیام تسلیت با بیان اینکه فقدان این جوان رشید را فراموش نمی کنیم و باید راه این شهید سرافراز چراغ راه آیندگان و جوانان قرار دهیم، نوشته است: شهادت این شهید گرانقدر را به محضر حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری و مردم شریف استان زنجان به خصوص مردم شهرستان ماه نشان، خانواده، بستگان و دوستان شهید، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و اجر اخروی برای بازماندگان مسئلت می نمایم.

 مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک و مطهر شهید ناجا شهید مهدی ملکی که روز پنجشنبه /9 مرداد ماه جاری/ در مقابله با قاچاقچیان در نوار مرزی سردشت استان آذربایجان غربی به فیض شهادت نایل آمد امروز با رعایت سازو کارهای بهداشتی ساعت 10:30 از مقابل کلانتری ۱۱ شهرستان ماهنشان از توابع این استان به سمت گلزار شهدای این شهرستان انجام شد. 

شهدا مرتبط :

شهید مهدی ملکی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی