فرزندان ملت و سربازان ولایت

فرزندان ملت و سربازان ولایت

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 28 آبان 1399 ساعت 23:38

در سرمای استخوان سوز زمستان و یا گرمای طاقت فرسای تابستان، به دور از خانه و خانواده، خدمت رسانی و حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران دلی بزرگ می خواهد و همتی والا.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، از روزی که خبر شهادت سه تن از مرزداران گرانقدر نیروی انتظامی به نام های استواریکم شهید "مالک طاهر"، استواریکم شهید "مسلم جهان آرا" و سرباز وظیفه شهید "کامران کرامت" را در حوزه گروهان مرزی "ترگور" استان آذربایجان غربی شنیدم و دیدم، بر آن بودم تا قلم را در دست گیرم و برای آنان بنویسم تا شاید بتوانم ذره ای از تلاش های شبانه روزی این عزیزان در حفظ و حراست از مرزهای ایران اسلامی را جبران کرده باشم.

رشادت و پهلوانی های این عزیزان بر هیچ کس پوشیده نیست، در سرمای استخوان سوز زمستان و یا گرمای طاقت فرسای تابستان، به دور از خانه و خانواده، این چنین خدمت رسانی و حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران دلی بزرگ می خواهد و همتی والا.

نعمت "امنیت" همانند "سلامت"، دو نعمتی هستند که تا آن ها را داریم، قدرشان را نمی دانیم و زمانی که خللی حتی کوچک در هر یکی از آن ها ایجاد شود، همه کاسه "چه کنم؟ چه کنم؟" دست می گیریم!

واقعیت امر این است که امنیت ایران اسلامی در حال حاضر در منطقه کم نظیر است و این موضوعی است که همواره باید مورد توجه قرار گرفته و قدردان و شکرگزار آن باشیم.

در گفت و گوهای روزانه خود با اطرافیان، به وضوح می بینیم و می شنویم که با وجود همه مشکلات اقتصادی و معیشتی حال حاضر کشور، مردم از امنیت موجود در ایران اسلامی رضایت دارند و قدردان آن هستند.

 مدافعان امنیت کشور در هر نقطه و مکانی، چه در مرزها و چه در دل شهرها و روستاها، آماده جان فشانی و خدمت رسانی هستند و در این مسیر همواره رشادت و از خودگذشتگی فراوانی از خود نشان می دهند.

امنیت امروز ایران اسلامی، مرهون زحمات و تلاش های کسانی است که آرامش خود و خانواده هایشان را فدای امنیت و آرامش مردم و کشورشان کرده اند، از همه چیز گذشته اند تا امنیت و آرامش در این کشور حاکم باشد؛ واقعیت این است که این اراده پولادین، دلی بزرگ و خدایی می خواهد.

آری؛ "مجاهدان فی سبیل الله" باید هم اینگونه باشند و بدون هیچگونه چشم داشتی و برای رضای خدا و در راه خدا، از آرامش خود و خانواده هایشان بگذارند و فکر و ذکرشان پاسداری از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و حفظ و گسترش امنیت در جامعه باشد.

بدون شک، این "فرزندان ملت و سربازان ولایت" اولین شهدای ناجا نبوده اند و قطعا آخرین آن ها نیز نخواهند بود، راه شهادت در نیروی انتظامی همواره باز است و رشادت های این جوانمردان ایران زمین همچنان ادامه خواهد داشت.

مأموران نیروی انتظامی  با دلی پاک و اراده ای پولادین در راستای حفظ و گسترش امنیت این مرز و بوم به شکل های مختلف و خالصانه خدمت می کنند و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

در پایان اینکه؛ امیدوارم همگی ادامه دهنده راه این شهدای گرانقدر باشیم و ایران اسلامی همواره از تجاوز و دست اندازی دشمنان، ضد انقلاب ها و سلطنت طلبان در امان باشد تا امنیت و آرامش حاکم بر جامعه هیچگاه خدشه دار نشود.

نویسنده : سروان مسلم احمدی خبرنگار پایگاه خبری پلیس فارس    

دیدگاه های شما :


کدامنیتی