ضرورت رسانه‌ها در انتشار و ترویج محتوایی حرکت عظیم راهیان نور

ضرورت رسانه‌ها در انتشار و ترویج محتوایی حرکت عظیم راهیان نور

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 18 آذر 1400 ساعت 07:12

سردار نادر ادیبی با اشاره به نقش رسانه‌ها در انتشار و ترویج محتوایی حرکت عظیم راهیان نور اظهار داشت: رسالت اصلی ما انتشار فرهنگ دفاع مقدس است و نشر حداکثری و محتوایی این فرهنگ غنی بر عهده رسانه‌های متعهد است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار نادر ادیبی با حضور در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان اظهار داشت: خدمت در حوزه دفاع مقدس یک موهبت است. رسالت اصلی ما انتشار فرهنگ دفاع مقدس است و نشر حداکثری و محتوایی این فرهنگ غنی بر عهده رسانه‌های متعهد است.


وی گفت: باید از همه ظرفیت‌های رسانه‌ای و هنری استان استفاده کرد و قطعا جذب فعالین رسانه‌ای با عنوان خادمین حوزه دفاع مقدس می‌تواند بازوی محرک شما در امر اطلاع‌رسانی حداکثری باشد.


سردار ادیبی افزود: رسانه‌ها باید از ظرفیت فضای مجازی نهایت بهره را ببراند و سوژه‌های گوناگون حوزه دفاع مقدس را پرورش داده و با زبان روز به مخاطب انتقال دهند.


دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در انتشار و ترویج محتوایی حرکت عظیم راهیان نور و تأثیر این نهضت مردمی بر افکار عمومی و نسل جوان نهایت همکاری را هم چون همیشه در این حوزه داشته باشند.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی