شهدا نماد نیروی انتظامی هستند/ رضایت رهبری و مردم از برخورد با اراذل واوباش

شهدا نماد نیروی انتظامی هستند/ رضایت رهبری و مردم از برخورد با اراذل واوباش

آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 13 اردیبهشت 1400 ساعت 13:03

جانشین فرمانده نیروی انتظامی، با بیان اینکه شهدا تابلو و نماد نیروی انتظامی هستند، گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش موجب افزایش اعتماد مردم می شود.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "قاسم رضایی" در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی و مرزبانی استان در ساری، با بیان اینکه نیروی انتظامی، سازمان مودت، دوستی و برادری است، اظهار داشت: لازمه مودت و دوستی، روحیه انقلابی و ایثارگری است.

وی از شهدا و خانواده آنان به عنوان یکی از سرمایه های مهم نیروی انتظامی یاد کرد و افزود: شهدا تابلو و نماد نیروی انتظامی هستند.

جانشین فرمانده ناجا به جلسه دیدار با خانواده شهید "عبدی" از شهدای نیروی انتظامی استان مازندران که در سال 69 در منطقه سیستان و بلوچستان در راه مبارزه با مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد، اشاره کرد و افزود: مادر بزرگوار و همسر گرامی این شهید با فداکاری و ایثار توانسته اند، فرزندانی مومن و تحصیلکرده را تحویل این نظام دهند که این مایه فخر و مباهات است.

این مقام ارشد انتظامی خدمت صادقانه در این سازمان را در مسیر بندگی خداوند دانست و تصریح کرد: امروز افتخار ما زندگی در عصر انقلاب اسلامی و خدمت در لباس مقدس نیروی انتظامی است، چرا که این نیرو احکام دین را در جامعه ساری و جاری می کند.

سردار رضایی آرامش و آسایش جامعه را بواسطه مجاهدت و خدمت شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی از مرزها تا شهرها دانست و افزود: لباس مقدس نیروی انتظامی، لباس بندگی خدا و عبادت است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر تقویت فرهنگ سازمانی، گفت: اگر بخواهیم سازمانی پویا، انقلابی و یکپارچه داشته باشیم باید عیب و ضعف خود را در درون آن حل کنیم.

وی یکی از مولفه های مهم در فرهنگ سازمانی را خوش بینی، مثبت گرایی و بالعکس منفی گرایی نسبت به دشمنان برشمرد و افزود: هم آینه بودن و مثبت اندیشی، لازمه شکوفایی سازمانی است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه استان مازندران، استانی شهید پرور و انقلابی در طول دوران دفاع مقدس با 10 هزار و 400 شهید بوده و از نعمت و مواهب الهی دریا و جنگل برخوردار است، افزود: رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی از سوی مسافران و گردشگران مورد انتظار مردم ولایتمدار این استان در ایام تعطیلات است.

جانشین فرمانده ناجا در بخشی دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو بر حضور فعال و هوشمندانه خانواده کارکنان ناجا و حضور حداکثری تاکید کرد و افزود: دشمنان نظام به دنبال کاهش مشارکت مردمی هستند.

وی امنیت برگزاری انتخابات را بر عهده نیروی انتظامی دانست که دیگر سازمان ها در کنار آن موظف به همکاری با پلیس هستند و این موضوع، ماموریت بزرگ نیروی انتظامی است.

سردار رضایی با تاکید بر اشراف اطلاعاتی و تسلط بر موضوعات در ایام انتخابات، افزود: باید با تسلط و تمرکز بر نقاط ضعف حریف، نسبت به بر هم زدن آرایش و تحمیل اراده از هرگونه اقدامات مخرب جلوگیری کرد.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به موضوع اراذل و اوباش و قدرت نمایی آنان در جامعه، گفت: تکیه گاه مردم در برابر اراذل و اوباش حاکمیت است و برخورد مقتدرانه نیروی انتظامی با اراذل واوباش موجب اعتماد مردم به ناجا می شود.

سردار رضایی به سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش اشاره کرد و افزود: ایشان در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرمودند: "این قشر اراذل، اوباش و چاقوکش که اقلیت محدود هستند، دستگاه های انتظامی باید با آنها برخورد کنند".

وی برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش را موجب رضایتمندی مقام معظم رهبری و مردم مومن و متدین ایران اسلامی دانست و بر تهیه پیوست های رسانه ای در طرح های مقابله ای با اراذل و اوباش و ارتقای احساس امنیت در جامعه با استفاده از ظرفیت رسانه ها تاکید کرد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی