شهدای امنیت عزتمند و مورد اعتماد مردم هستند

شهدای امنیت عزتمند و مورد اعتماد مردم هستند

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 03 خرداد 1402 ساعت 12:13

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه سفر استانی به لرستان، از 6 خانواده شهید امنیت که در اغتشاشات به شهادت رسیدند تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری شهدای فراجا؛ دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این مراسم با بیان اینکه خانواده شهدای امنیت بزرگ، عزتمند و مورد احترام مردم هستند، گفت: شهدای امنیت مظلوم هستند و مسئولان کشوری و استانی باید با رفتار عملی مراتب قدرشناسی خود را نشان دهند همانگونه که مقام معظم رهبری و رئیس جمهور ضمن دیدار با این خانواده‌ها از این عزیزان کرده‌اند و این برنامه در سفرهای استانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز گنجانده شده است.

معاون رئیس جمهور افزود: لرستان استان شهیدپروری است و از جمله استان‌هایی که شهدای امنیت زیادی را تقدیم کرده و این نشان‌دهنده ولایت مداری مردم این دیار است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا افتخار است، ادامه داد: جای خالی پدر، فرزند و برادری که به شهادت رسیده‌اند، پُر نمی‌شود و جز خداوند کسی نمی‌تواند آن را جبران کند اما این دیدارها برای قدرشناسی و پاسداشت جایگاه شهدای امنیت است.

گفتنی است، در این مراسم در فرماندهی انتظامی از خانواده شش شهید امنیت استان «فرید کرم‌پرور»، «رضا خانی چگنی»، «مهدی لطفی»، «میلاد بیرانوند»، «داوود عبدالهی» و «احمد کشوری نیا» تجلیل شد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی