شهادت اوج فداكاری و نقطه متعالی در راه ارزش‌ها است 

شهادت اوج فداكاری و نقطه متعالی در راه ارزش‌ها است 

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 13 مرداد 1401 ساعت 07:38

فرمانده انتظامی کل کشور شهادت را نقطه متعالی و اوج فداكاری در راه ارزش‌ها دانست و گفت: شهدا با عزت و افتخار و در راه خدمت به مردم و كشور به شهادت رسیدند. 

به گزارش پایگاه خبری شهدای فراجا؛ در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان، سردار "حسین اشتری" با حضور در منزل شهید مدافع وطن"معراج آیینی" با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو و از آن‌ها دلجویی كرد.
وی در این دیدار خانواده‌های معظم شهدا را الگوی صبر، استقامت و شجاعت در جامعه قلمداد کرد و بیان داشت: دیدار با خانواده شهیدان و تكریم آن‌ها مایه دلگرمی، قوت قلب و انگیزه مضاعف مسئولان برای خدمتگزاری به مردم و نظام اسلامی است.
فرمانده انتظامی کل کشور شهادت را نقطه متعالی و اوج فداكاری در راه ارزش‌ها دانست و اظهار داشت: شهدا با عزت و افتخار و در راه خدمت به مردم و كشور به شهادت رسیدند.
این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر اینکه کارکنان انتظامی در همه حال خود را موظف و مکلف به دفاع از آرمان‌ها و اهداف والای شهدا و پاسداشت جانفشانی‌‎‌های آن‌ها می‌دانند گفت: عزت، اقتدار، صلابت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون پاک شهیدان است.
سردار اشتری با مهم خواندن ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ویژه در میان قشر جوان، بر حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا تاكید كرد و اذعان داشت: این فرهنگ با ارزش باید همچون میراثی گران‌ب‌ها به نسل‌های آینده منتقل شود.

شهدا مرتبط :

شهید معراج آئینی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی