شروع سومین دوره مسابقات کتاب خوانی آنلاین زندگی به سبک شهدای پلیس

شروع سومین دوره مسابقات کتاب خوانی آنلاین زندگی به سبک شهدای پلیس

آخرین بروزرسانی : شنبه، 20 شهریور 1400 ساعت 08:24

سومین دوره مسابقات کتاب خوانی آنلاین زندگی به سبک شهدای پلیس با محوریت کتاب پرونده های باز (شهدای نیروی انتظامی) از امروز شروع شد.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سومین دوره مسابقات کتاب خوانی آنلاین زندگی به سبک شهدای پلیس با محوریت کتاب پرونده های باز (شهدای نیروی انتظامی) از امروز شنبه بیستم شهریورماه شروع و تا بیستم مهرماه ادامه خواهد داشت.

به 100 شرکت کننده که بتوانند بیشترین آرا را کسب نمایند به قید قرعه، مبلغ سیصدهزار تومان تعلق خواهد گرفت.

کتاب پرونده های باز با موضوع ‌‌زندگی‌‌ به سبک و سیره شهدای ناجا پرداخته و روایتگر بخش کوچکی از مظلومیت شهدای ناجا می باشد که توسط آقای مهدی دریاب به رشته تحریر درآمده است.

این مسابقه­ کتابخوانی، بر اساس کتاب 144 صفحه ای تازه رونمایی شده­ "پرونده های باز" است که به  روایت مأموریت های پلیسی و جانفشانی پرسنل ناجا می پردازد.

این کتاب، حاصل تحقیق، پژوهش و پیگیری مؤسسه فرهنگی و هنری شهدای ناجا است که توسط آقای مهدی دریاب به رشته نگارش درآمده و توسط انتشارات "رسانه قرن" به چاپ رسیده است.

با توجه به ضرورت پیروی از شیوه نامه های جاری در خصوص پیشگیری همگانی از شیوع کرونا و به منظور اهمیت سلامت شرکت کنندگان، فایل رایگان الکترونیکی کتاب، جایگزین کتاب کاغذی شده که از طریق سایت shohadanaja.com ، خبرگزاری پلیس، برنامه­ کاربردی آموزش همگانی و سایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی  http://www.samakpl.ir در اختیار تمامی علاقمندان به شرکت در مسابقه و یا دیگر مروّجان راه سرخ شهیدان نیروی انتظامی است.

 

 

دیدگاه های شما :


کدامنیتی