رشادت و از خودگذشتگی شهدا رمز پایداری و امنیت کشور

رشادت و از خودگذشتگی شهدا رمز پایداری و امنیت کشور

آخرین بروزرسانی : شنبه، 03 خرداد 1399 ساعت 14:35

رئیس پلیس آگاهی ناجا در آیین تشییع پیکر شهید"آرمان اربابی"و استواردوم شهید"مسعود شهرکی"، گفت: رشادت و از خودگذشتگی شهدا رمز پایداری و امنیت کشور است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، صبح امروز آیین تشييع پیکر پاک و مطهر ستوانیکم شهید"آرمان اربابی" و استواردوم شهید"مسعود شهرکی"با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در شهر زاهدان برگزار شد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه این مراسم، اظهارداشت: شهدا نیروی انتظامی، شهدا مکتب عاشورایی سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پروش یافته مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هستند.

سردار حسن خانی با بیان اینکه هدف والای شهدای عزیزمان در اقصی نقاط کشور برقراری و تامین امنیت و آرامش مردم و حفاظت از کیان اسلامی است، گفت: شهدای پلیس آگاهی شهرستان سرباز نیز در این راه تا آخرین قطره خونشان شجاعانه در مقابله اشرار و معاندان نظام مبارزه کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: این شهدای گرانقدر برای تامین امنیت از همه تعلقات دنیایی خود گذشتند تا به هدف آرمانی شان که شهادت در راه خداست برسند و وظیفه ما در قبال این جانفشانی شهدا عزیز این است که راه و آرمان این عزیزان را الگوي هميشگي خود قرار دهيم و ادامه دهنده راه و ارزش های آنها باشیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در خاتمه شهادت این عزیزان را به خانواده معظم شهدا و بازماندگان مکرم، کارکنان جان برکف نیروی انتظامی و مردم شهید پرور استان سیستان و بلوچستان تبریک و تسلیت گفت و از خداوند متعال برای این دو شهید گرانقدر آمرزش و غفران الهی و برای بازماندگان اجر جمیل و صبر جزیل مسئلت کرد.

دیدگاه های شما :


  • ارسال شده توسط : هادی مجیدی زاده یکشنبه، 04 خرداد 1399 ساعت 12:37
  • خدا رحمت کند شهدای امنیت کشور را بخصوص همکاران گرامی ما شهید آرمان ارباب و مسعود شهرکی را.
کدامنیتی