راه‌اندازی اردوگاه «راهیان نور» دانش‌آموزی «شهید حاج‌قاسم سلیمانی» در کرمان

راه‌اندازی اردوگاه «راهیان نور» دانش‌آموزی «شهید حاج‌قاسم سلیمانی» در کرمان

آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 04 بهمن 1400 ساعت 07:59

اردوگاه سپبهد شهید حاج‌قاسم سلیمانی برای راهیان نور دانش‌آموزی در جوار مزار سردار با اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیارد تومان از مصوبات سفر وزیر در استان کرمان، راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با تبریک میلاد حضرت زهرا (س) اظهار کرد: رفسنجان دیار فاتحان اروند و شهدای گران‌قدری‌ است که نام آنها بر تارک تاریخ می‌درخشد و سردار سلیمانی بارها از آنها خاطره گفت و یاد و نام آنها را گرامی داشت.

وی گفت: در ممکلتی که تاکنون بیش از ۲۴۰ هزار شهید تقدیم نظام مقدس شده و با خون به این نقطه رسانده شده و این نظامی که امروز در اختیار ما قرار گرفته با فداکاری و با اینکه بچه‌های ما در سال ۶۴ در چنین روزهایی بدن‌هایشان یخ می‌زد و در اروند آسمانی شدند و اجساد مطهرشان هم برنگشت، این مسؤولیت‌ها اگر تلاش و کوشش باشد تبریک دارد اما اگر زحمت و مشقت باشد تأسف‌بار است.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش وقت نمی‌شناسد و بار آموزش و پرورش و با آمدن ساعت ۷ و نیم تا دو و نیم به منزل نخواهد رسید، افزود: آموزش و پرورش نیاز به ۱۷، ۱۸ ساعت کار دارد که مجموعه بسیار عظیم نسل نوجوان و جوان و نوآموز ما را تربیت ‌کند.

وی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش طی دو سفر که به استان کرمان داشت مصوبات بسیار عالی در سطح استان گرفته شده، افزود: ازجمله اردوگاه سپبهد شهید حاج‌قاسم سلیمانی برای راهیان نور دانش‌آموزی در جوار مزار سردار با اعتبار اولیه ۱۰۰ میلیارد تومان، که این اردوگاه ما را در استان از مکانی که بچه‌ها بخواهند اردوی راهیان نور داشته باشند بی‌نیاز می‌کند و اگر به سرانجام برسد در بحث گردشگری مذهبی که مردم برای زیارت قبر سردار سلیمانی می‌آیند، مشکلی نخواهیم داشت.

 

دیدگاه های شما :


کدامنیتی