دومین مسابقه­ ملی کتابخوانی با موضوع شهدای نیروی انتظامی در "ایستگاه هفتم"

دومین مسابقه­ ملی کتابخوانی با موضوع شهدای نیروی انتظامی در "ایستگاه هفتم"

آخرین بروزرسانی : یکشنبه، 03 اسفند 1399 ساعت 13:03

مسابقه کتابخوانی شهدای ناجا برای دومین مرحله در سال 1399 در سطح ملی و از طریق نشانی shohadanaja.com تا تاريخ 10 اسفند در درحال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا نقل از خبرگزاری پلیس؛ مرکز امور ایثارگران معاونت نیروی انسانی ناجا با همکاری معاونت تربیت و آموزش ناجا و همچنین اداره کل آموزش همگانی معاونت اجتماعی ناجا در راستای اجرای تدابير فرمانده ناجا با هدف زنده نگاه داشتن ياد و نام شهدا و به منظور ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، اقدام به برپایی دومين مرحله از مسابقه کتابخواني با موضوع شهداء ناجا کرده است.

این مسابقه­ کتابخوانی، بر اساس کتاب 153 صفحه ای تازه رونمایی شده­ "ايستگاه هفتم"است که در 6 فصل  به  روايت مظلوميت شهداي خيابان پاسداران تهران در سال 1396 می پردازد. برخی از فصل های این کتاب عبارت است از: خیابان پاسداران؛ پرپر شدن مثل شهیدان امامی، بایرامی، حدادیان و مرادی علمدار؛ ایستگاه اتوبوس، رزم اقتدار و ... .

این کتاب، حاصل تحقیق، پژوهش و پیگیری بیش از 2 سال همکاران ارزشی ما در مؤسسه فرهنگی و هنری شهدای ناجا است که توسط "مجتبی جمالی تبار" بازنویسی و نوشته شده است. مدیر هنری این کتاب " امیر حسین فتحعلی زاده "و ناشر آن "رسانه قرن" می باشد.

مسابقه کتابخوانی شهدای ناجا برای دومین مرحله در سال 1399 و در سطح ملی و از طریق نشانی shohadanaja.com تا تاريخ 10 اسفند در درحال برگزاری می باشد که با توجه به استقبال بیش از 4000 نفر از مسابقه ی مرحله ی اول که به کتاب "در مسیر آسمان" اختصاص داشت، پیش بینی می شود، علاقمندان به زنده نگاه داشتن راه و یاد شهدا، در فرصتی محدود، استقبال قابل توجهی را ثبت کنند.

با توجه به ضرورت پیروی از شیوه نامه های جاری در خصوص پیشگیری همگانی از شیوع کرونا و به منظور اهمیت سلامت شرکت کنندگان، فایل رایگان الکترونیکی کتاب، جایگزین کتاب کاغذی شده که از طریق خبرگزاری پلیس، برنامه­ کاربردی آموزش همگانی و یا سایت shohadanaja.com در اختیار تمامی علاقمندان به شرکت در مسابقه و یا دیگر مروّجان راه سرخ شهیدان نیروی انتظامی است.

لازم به ذکر است، معاونت اجتماعي ناجا، در همراهی با این حرکت فرهنگی و ارزشی، وظیفه خود دانسته که تأمین کننده 50 جایزه، هر یک به مبلغ 200 هزار تومان باشد که پس از اتمام مسابقه به 50 نفر از برگزیدگانی که کتاب را مورد مطالعه قرار داده و به تمامی پرسشها پاسخ صحیح داده اند، از طریق داوری در مرکز امور ایثارگران ناجا و پس از هماهنگی با برگزیدگان به حسابشان واریز خواهد شد.

دایره امور هنری و تجهیزات کمک آموزشی اداره کل آموزش همگانی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی