خانواده های شهدا مظهر پایمردی، ایثارگری و دین داری هستند

خانواده های شهدا مظهر پایمردی، ایثارگری و دین داری هستند

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 04 آذر 1400 ساعت 11:38

فرمانده انتظامی استان یزد خانواده های معظم شهدا و جانبازان را مظهر پایمردی، ایثارگری، ولایتمداری و دین داری برشمرد و گفت: تكریم و خدمت به خانواده های شهدا افتخاری مقدس و ارزشمند است. 

 به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "عباسعلی بهدانی فرد" در دیدار با خانواده شهید والامقام "محمد زکی زاده" با گرامی داشت یاد و خاطره این شهید، اظهارداشت: امنیت و آرامشی كه امروز بر ایران اسلامی حاكم است و همواره مورد حسد ابر قدرت های جهانی بوده ثمره جانفشانی، پایمردی، ایثارگری و فداكاری های شهدا، جانبازان و آزادگان است و خانواده شهدا نیز پرچمدار ایثار و از خودگذشتگی هستند.

وی با تأكید بر اینكه یاد و خاطره شهدا فراموش نشدنی و ماندگار در اذهان ملّت ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی است، افزود: شهدا با ایمانی راسخ و تكیه بر معنویات و اخلاقیات از آرمان های مقدس نظام اسلامی و شعائر دینی پاسداری و با شایستگی تحسین برانگیز جان خود را نثار آزادی و استقلال میهن اسلامی كردند.

فرمانده انتظامی استان یزد خانواده های معظم شهدا و جانبازان را مظهر پایمردی، ایثارگری، ولایتمداری و دین داری معرفی كرد و گفت: تكریم و خدمت به خانواده های شهدا و جانبازان كه بی منت و مخلصانه عزیزان خود را در راه انقلاب و اعتلای اسلام هدیه دادند افتخاری مقدس و ارزشمند است.

گفتنی است این شهید مدافع وطن عباسعلی بهدانی فرد در سال 64 در جزیره "مجنون" به شهادت رسید.

 

دیدگاه های شما :


کدامنیتی