خانواده شهدا، نماد صبر و مایه افتخار جامعه هستند

خانواده شهدا، نماد صبر و مایه افتخار جامعه هستند

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 21 مهر 1400 ساعت 18:38

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار با خانواده معظم شهید "حسین جلیلی ایاز" خانواده معظم و معزز شهدا را بزرگترین نماد صبر و استقامت و مایه افتخار جامعه دانست.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "مجید کریمی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در چهارمین روز از گرامی داشت هفته ناجا با خانواده شهید والامقام "حسین جلیلی ایاز" دیدار کرد.

سردار کریمی در این دیدار دلجویی از خانواده شهدا را وظیفه همگانی دانست و افزود: خانواده شهدا بزرگترین نماد صبر و استقامت و پرچمداران ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه هستند و ادامه راه و هدف شهدا می بایست در رأس همه امور قرار گیرد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به ‌ویژه در میان قشر جوان گفت: این عزیزان برای دفاع از اسلام و مرز و بوم ایران اسلامی هر آنچه را داشتند در طبق اخلاص قرار داده و همه تعلقات خود را رها کردند.

وی در پایان با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی ایران اسلامی نتیجه پایمردی و جانفشانی های شهدای سرافراز است، تصریح کرد: این یک اعتقاد قلبی و نشات گرفته از باور دینی ماست و زنده نگه داشتن نام و یاد و خاطره شهدا تابلویی ارزشمند از توانمندی های ایران اسلامی در مقابل دسیسه های دشمنان است.

گفتنی است، شهید "حسین جلیلی ایاز" در سال 1388 در درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر در سیستان و بلوچستان به فیض عظیم شهادت نایل شد.

 

دیدگاه های شما :


کدامنیتی