خانواده شهدا مایه دلگرمی و سربلندی ایران اسلامی هستند

خانواده شهدا مایه دلگرمی و سربلندی ایران اسلامی هستند

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 23 دی 1400 ساعت 11:54

فرمانده انتظامی استان گلستان در دیدار با خانواده والامقام شهیدان "مازندرانی و بزرگ كیانی" گفت: خانواده شهدا مایه دلگرمی و سربلندی ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "سعید دادگر" به همراه جمعی از مسئولان انتظامی استان از خانواده معزز شهیدان "مازندرانی" و "بزرگ كیانی" در شهرستان كردكوی دیدار و دلجویی کردند.

وی در این دیدار پاسداری از ارزش‌های نظام و حفظ خون شهداء را بسیار با اهمیت دانست و افزود: اگر جانفشانی شهدا و خانواده آن‌ها نبود، امروز این امنیت و سربلندی نظام اسلامی را نداشتیم.

این مقام ارشد انتظامی استان با تاکید بر اینكه ما مدیون شهداء هستیم و راه شهداء همچنان ادامه دارد، گفت: باب شهادت در ناجا باز است و ما شاهد آن هستیم که چطور برای دفاع از امنیت و حفظ ارزش‌ها در جایجای ایران اسلامی همکاران ما به درجه رفیع شهادت نایل می‌شوند.

سردار دادگر در ادامه تصریح كرد: تکریم خانواده معزز شهدا بر ما واجب و یک تکلیف است زیرا ما هر چه داریم از ایثارگری‌های شهدای عزیز و همچنین صبوری و شکیبایی خانواده معزز آن‌ها است.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: امیدواریم ما نیز رهروان صدیقی برای این شهیدان گرانقدر باشیم تا عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی را نسل‌های آینده بشناسند و بدانند كه چه خون‌هایی برای این انقلاب و آزادی که داریم، ریخته شده است.

 

دیدگاه های شما :


کدامنیتی