تکریم خانواده شهدا، زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

تکریم خانواده شهدا، زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 29 آبان 1399 ساعت 11:18

معاون تربیت و آموزش ناجا در مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان "مشگین شهر" گفت: تکریم خانواده شهدا، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "حبیب اله جان نثاری" در مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان "مشگین شهر" با محوریت سرهنگ شهید "علی بیگلری" با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم آنان، گفت: تکریم و تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بسترساز زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است؛ چرا که شهدا، جانبازان و ایثارگران از سرمایه های اصلی کشور هستند.

وي با بيان اينکه ديدار با خانواده شهدا زنگار روح ها را می زداید؛ افزود: خانواده شهدا مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های مقدس و معنوی کشور هستند.

معاون تربیت و آموزش ناجا با اشاره به اینکه عزت و اقتدار ايران اسلامي را مديون خون پاک شهداي گرانقدر هستیم؛ گفت: این شهدا بودند که با ايثار و جانفشاني در عرصه‌هاي بسيار سخت براي آرامش و اقتدار ايران اسلامي قدم برداشته و حماسه ساز شدند.

سردار جان نثاری به نقش برجسته و ممتاز شهدا و خانواده های آنان در عرصه‌هاي مختلف تحولات انقلاب اسلامي اشاره کرد و بیان داشت: انقلاب اسلامي با ترويج فرهنگ ايثار و شهادت از ابتدا و تا به امروز در مقابل همه دشمنان ايستادگي کرده و پس از اين هم به برکت خون شهدا و خانواده های شهدا، روز به روز قوي تر و مستحکم تر شده است.

گفتنی است؛ در این مراسم از خانواده های معظم شهدا تجلیل شد.

شهدا مرتبط :

شهید علي بيگلري

دیدگاه های شما :


کدامنیتی