ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش های دینی است

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش های دینی است

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 21 اردیبهشت 1401 ساعت 10:43

فرمانده کل انتظامي کشور در ديدار با خانواده شهيد "علی یوسف زاده" در بندرعباس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش های دینی دانست.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "حسین اشتری" در دیدار با خانواده شهید "علی یوسف زاده در بندرعباس " در سخنانی بیان داشت :شهدا مایه افتخار خانواده ها و موجب تجلی امنیت، عزت و اقتدار نظام اسلامی ما هستند و ادامه راه شهدا با الگوپذیری از منش، تفکر، دینداری و ولایت پذیری آنان امکان پذیر است.

وی خون مطهر شهدا را تضمین کننده اقتدار و امنیت کشور دانست و سرکشی از خانواده های شهدا را یک وظیفه و تکلیف عنوان کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زمره عالی ترین مفاهیم الهی و ارزش های دینی است .

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینكه آنچه شهدا از ما انتظار دارند، ادامه دادن راه آنها است، خاطر نشان کرد: راه شهدا شناخت ولی فقیه زمان خود، فاصله نگرفتن از محور ولایت، دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام (ره) و انجام وظیفه  در جهت امر به معروف و نهی از منكر است.

سردار اشتری بیان داشت: اگر امروز مملكت و كشور ما استوار و پا برجاست، به دلیل جان فشانی های شهدای گرانقدر است.

فرمانده کل انتظامی کشور جمهوری اسلامی ایران در پایان با اشاره به مقام والای شهدا در دنیا و آخرت، افزود: امنیت امروز جامعه مدیون خون شهدا ، ایثار و فداكاری آنها است و این انسان های كامل، سند افتخار و پایه گذار امنیت و عزت كشور هستند و در محضر خداوند متعال، اجر و جایگاهی والا دارند.

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

شهدا مرتبط :

شهید علی یوسف زاده

دیدگاه های شما :


کدامنیتی