بچه هایم دعا می کنم که شهید راه ولایت باشید

بچه هایم دعا می کنم که شهید راه ولایت باشید

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 21 بهمن 1399 ساعت 08:27

حمیدرضا عزیزم و عرشیا دلبندم ، حسین جانم ، دعا می کنم که شهید راه ولایت و در طلب علم کوشا باشید...

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، شهید مدافع وطن " علی حسن بخردان " در سال 1356 در خانواده ای مذهبی در روستای " حسین آباد"  دشت روم شهرستان یاسوج دیده به جهان گشود و پس از گذراندن مقطع ابتدایی و راهنمایی در زادگاهش جهت ادامه تحصیل عازم یاسوج شد.

دوران دبیرستان تا دیپلم در یاسوج بود و در سال 1376 با توجه به اینکه عشق زیادی به نظام و انقلاب داشت به استخدام نیروی انتظامی درآمد.

شهید بخردان سرانجام در سمت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک استان هرمزگان حین انجام وظیفه در سال 1395/11/14 در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به آرزوی دیرینه خودش رسید.

در بخشی از وصیت نامه این شهید والامقام آمده است:

یا الله، یا محمد، یا علی ...

بارالها چگونه وصیت نامه بنویسم در حالی که سراپا گناه ، معصیت و تقصیرم ، اما امیدوار به رحمت لایتناهیت می باشم و از درگاهت طلب مغفرت دارم که اگر از من رضایت نداشته باشید سیه روز خواهم بود ، وای از آن روز...

توصیه ام به خانواده عزیزم این است که بدانید اسلام تنها راه نجات و سعادت ماست. به یاد خدا باشید و فرامین خداوند باریتعالی را سرلوحه زندگیتان قراردهید و مقلد امام بزرگوار و عالی رتبه ما باشید.

نماز را سبک نشمارید و هیچگاه برپایی و شرکت در مجالس اباعبدالله الحسین را فراموش نکنید که راه سعادت و توشه آخرت همین است.

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی، ای زیباترین ترانه هستی من، حلالم کن، نتوانستم تو را خوشبخت کنم در حالی که با خلاء هایم برایت همیشه رنج و مشقت سوغات می آوردم؛ از شما خواهش می کنم که در تربیت فرزندانمان کوشا و زینب وار آنها را پرورش دهید؛ من از شما راضی هستم  و از خداوند می خواهم که همیشه پشت و پناه شما باشد.

حمیدرضا عزیزم و عرشیا دلبندم، حسین جانم، دعا می کنم که شهید راه ولایت و در طلب علم کوشا باشید، بدانید بدون بصیرت علمتان به جایی راه نخواهد برد، مواظب عملیات روانی دشمنان باشد و همیشه آگاهانه در راستای پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فعالیت نمایید.

و حرف آخرم اینکه احترام مادر را به صورت ویژه ای داشته باشید که حق بسیار به گردنتان دارد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی