برخی بدون درک پای خود را روی خون شهدا می گذارند/خودم نیز آماده دفاع از حرم بی بی هستم

برخی بدون درک پای خود را روی خون شهدا می گذارند/خودم نیز آماده دفاع از حرم بی بی هستم

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 24 دی 1399 ساعت 15:24

همسر اولین شهید مدافع حرم دیار سربداران گفت : شهید رضا برای دفاع از مظلوم به میدان رفت و همیشه بیان می کرد دفاع از حرم بی بی یعنی دفاع از مظلوم.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، همسر شهید مدافع وطن رضا دامرودی اظهار داشت: برخی از افراد نمی خواهند درک کنند که ما برای چه از مرزهای اسلام دفاع می کنیم و پای خود را روی خون شهدا می گذارند. وی که این افراد بی بصیرت خواند ادامه داد: امروزه استکبار هیچ جای امنی در دنیا باقی نخواهد گذاشت و این شهدای هستند که با نثار خون خود در هزارن کیلومتر دورتر از مرزهای ایران امنیت را برای ما به ارمغان آورده اند.

همسر اولین شهید مدافع حرم سبزواری با بیان اینکه استکبار چیزی را جز گو ش به فرمان بودن ما را قبول نخواهد کرد تاکید کرد: گام برداشدن در راه شهدا همان امتداد کبارزه با استکبار است و هیچ را هی برای سازش وجود نخواهد داشت.

همسر شهید دامرودی ادامه داد: باید حواسمان به آرمانها ی شهدا باشد تا مبادا با فاصله گرفتن از راه آنها خود در مسیر غلط گمراه شوم. وی با اشاره به شهادت شهید دامرودی در مبارزه با استکبار گفت: این هشدار را به استکبار می دهیم که زن شیعه ایرانی نیز هیچ کم از مردان مجاهد نداشته و شهادت برای بی بی زینب را افتخاری برای خود می داند.

شهید مدافع وطن رضا دامرودی مورخ 1394/7/25 هنگامی که در سوریه علیه دشمنان دین خدا می جنگید به شهادت رسید.

شهدا مرتبط :

شهید رضا دامرودی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی