برای امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا هستیم

برای امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا هستیم

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 23 شهریور 1400 ساعت 12:26

فرمانده یگان ویژه استان آذربایجان غربی: خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید به فضل الهی و صبر در مشکلات در مسیر مجاهدت فی‌سبیل‌الله هستند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سرهنگ "رضا فرجی " در دیدار با خانواده شهید والا مقام "حسین کوه کمری"ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین (ع) اظهار کرد: شهدا لبیک گویان عصر حاضر به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (ع) هستند و مادامی که یزیدیان ناپاک در قواره و نام‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد و باید همچون شهدا علیه یزدیان بپا خاست.

وی در ادامه گفت: شهید حسین کوه کمری گل سر سبد شهدای این استان است که به اخلاق حسنه و منش متواضعانه شهرت دارد.

فرمانده یگان ویژه استان آذربایجان غربی با بیان اینکه یکی از مفاهیم مهم که توسط امام خمینی (ره) احیاء و توسط جوانان آموخته شد، مفهوم شهادت بود، ادامه داد: امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا هستیم که دل از تعلقات دنیوی کندند و نگذاشتند دشمنان بعثی پایشان به خاک این کشور برسد.

در این دیدار همسر شهید نیز به بیان خاطراتی از وی پرداخت و گفت: وقتی ایشان به جبهه اعزام و خبر مفقود الاثریش به ما رسید، فرزند دخترمان یک ساله بود و همیشه دلم می‌سوخت که پدر و دختر نتوانستند دل سیر همدیگر را ببینند و دخترمان مامن آغوش پدرش و آرامگاهی برای درد و دل نخواهد داشت.

وی ادامه داد: همه حسین را به صفای باطن و لبخند صمیمی‌اش می‌شناختند و با هر کسی که معاشرت می‌کرد شیفته اخلاق متواضعانه ایشان قرار می‌گرفت.

گفتنی است شهید والا مقام" حسین کوه کمری"در سی و یکم اردیبهشت سال 1365 در ارتفاعات حاج عمران شهرستان پیرانشهر بعد از اصابت ترکش خمپاره مجروح و با اصابت مستقیم گلوله آر پی جی به درجه رفیع شهادت نائل می‌آید ولی پیکر پاکش بعد از قریب به سی سال فراق، زمستان سال 1394 در عملیات تفحص پیدا شده و به دیدار دخترش می‌آید.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی