با شرکت در انتخابات ادمه دهنده راه شهدا باشیم

با شرکت در انتخابات ادمه دهنده راه شهدا باشیم

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 20 خرداد 1400 ساعت 07:08

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در این برهه از زمان ما می توانیم با شرکت در انتخابات ادامه دهند راه آنان باشیم و روح آنها را با این حرکت انقلابی خود شاد کنیم.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، سردار "حسین اشتری" عصر دیروز به دیدار خانواده معظم شهیدان "سیدمحسن و سیدرضا احمدی مزرعه" رفت و با آنها به گفت و گو پرداخت و پای دردل خانواده این دو شهید عزیز نشست.

وی در ابتدای سخنان خود با درود و سلام بر روح ملکوتی امام راحل(ره) و شهدای معظم حریم و حرم و همچنین آروزی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب "مدظله العالی" عنوان داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب "خاصیت کشته شدن در راه خدا این است که  انسانى جان خود را صرف می کند براى یک هدف و مقصد الهى و خداى متعال هم در پاسخ به این ایثار و گذشت بزرگ، حضور او را در ملّت او تداوم میبخشد و یاد، فکر و آرمان او زنده میماند.(۱۳۶۸/۰۵/۲۵)".
سردار اشتری با تاکید بر این که رسیدگی و خدمت رسانی به خانواده شهدا وظیفه ما است، عنوان کرد: دیدار با خانواده شهدا توفیق است و هر بار که این سعادت نصیب ما می شود خدا را شکر می کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همه شهدا هدف و غایتشان رضای پروردگار و تقرب به ملکوت اوست و در این راه با تأسی از بندگان صالح او گام بر می دارند.

سردار اشتری با بیان این که اگر به عقبه و سابقه شهدا نگاه کنیم می بینیم که همگی آنها در خانواده هایی با اعتقاد و دیندار پرورش یافته اند، اظهار داشت: شهدا زیر سایه پدران و مادرانی بزرگ شده اند که با شیره جان و تلاش بازوان خود معاش آنها را تأمین کرده و نان حلال بر سر سفره برده اند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که خون هر شهید منشأ حلول روح جوانمردی و پایداری و غیرت در وجود جوانان است، افزود: این چنین است که فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از ناموس وطن همواره در قلب های مردان سرزمین ایران جاری و ساری است.

وی با اشاره به این که همه شهدا الگویی دارند که با تأسی از آنها پا به عرصه میدان های نبرد می گذارند، گفت: شهدای ما همگی عاشق اهل بیت(ع) بودند و با الگوپذیری از سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و از آرمان ها و اعتقادات و میهن خود صیانت کردند.

فرمانده ناجا با بیان این که شهدایی چون شهید "حاج قاسم سلیمانی" در این روزگار بهترین الگو برای جوانان پرشور انقلابی و طالب شهادت است، تأکید کرد: تداوم فرهنگ شهادت منوط به تفکر درست و انقلابی جوانانی است که از انسان های متعالی الگو گرفته و افراشتگی پرچم اسلام را در برابر دشمنان، پیروزی خود می دانند.

سردار اشتری با تاکید بر این همه ما مدیون خون پاک شهدا هستیم، گفت: در این برهه از زمان ما می توانیم با شرکت در انتخابات ادامه دهند راه آنان باشیم و روح آنها را با این حرکت انقلابی خود شاد کنیم.

وی در پایان ضمن اهداء لوح به پدر و مادر شهیدان احمدی مزرعه برای ارواح طیبه همه شهدا آرزوی درجات عالی مغفرت کرد.
گفتنی است در این دیدار سردار "محمد زارعی" معاون نیروی انسانی و سردار "یونس عبدی" رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا نیز حضور داشتند.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی