باوجود شهدای امنیت، مردم بیدارتر از قبل شدند

باوجود شهدای امنیت، مردم بیدارتر از قبل شدند

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 04 بهمن 1401 ساعت 10:22

باوجود شهدای امنیت مردم بیدارتر و هوشیارتر از قبل شدند و فهمیدند که خط دشمنان نظام و ملت خط باطل است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای فراجا؛ استاندار مرکزی روز یکشنبه 25 دی‌ماه به همراه سردار عبدی رئیس مرکز امور ایثارگران فراجا کل کشور و مدیرکل بنیاد مرکزی با خانواده شهید والامقام «سجاد فراهانی» دیدار کرد و در این دیدار هدیه ویژه رئیس‌جمهور به خانواده شهید مدافع وطن اهدا شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا هرجایی که لازم بوده از انقلاب و اسلام دفاع شود بی‌منت و بی توقع، به مصداق مجاهدین فی سبیل الله سینه سپر کردند.
رضا ربیعی گفت: شهدای امنیت متعلق به ایران و جهان اسلام و خانواده‌های شهدا سندهای ملموس انقلاب و از ارزش‌های جامعه اسلامی ما هستند.
وی افزود: خداوند به شهیدان رزق حسنه را وعده داده است و جا دارد که خانواده شهدای امنیت به پاسداشت این جایگاه بزرگ و منزلتی که خدا به برکت ایثار شهدا برای آن‌ها قرار داده است، قدرشناس این نعمت الهی باشند.
گفتنی است شهید مدافع وطن سجاد فراهانی متولد سال ۱۳۷۳ شهر اراک از کارکنان انتظامی استان سیستان و بلوچستان پانزدهم آبان ۱۴۰۱ حین خدمت در شهرستان بمپور استان سیستان و بلوچستان و در عملیات مبارزه با شرور مسلح به شهادت رسید.

شهدا مرتبط :

شهید سجاد فراهانی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی