انقلاب درونی

انقلاب درونی

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 05 اسفند 1399 ساعت 09:21

تازه دیپلم گرفته بود که انقلاب شد . اخلاص و معنویت امام خمینی خیلی روی او تاثیر گذاشت . یک روز آمد خانه و تمام مجله ها و بریده روزنامه هایی که از زمان طاغوت داشت را ریخت داخل یک سطل بزرگ و همه را آتش زد . او دیگر احمد قبل نبود

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، شهید مدافع وطن احمد ضیائی هم مانند دیگر جوانان انقلاب، بزرگ شده زمان شاه بود که انقلاب او را متحول کرد. و اخلاص را تا مرحله گمنامی طی کرد.

***

تازه دیپلم گرفته بود که انقلاب شد . اخلاص و معنویت امام خمینی خیلی روی او تاثیر گذاشت . یک روز آمد خانه و تمام مجله ها و بریده روزنامه هایی که از زمان طاغوت داشت را ریخت داخل یک سطل بزرگ و همه را آتش زد . او دیگر احمد قبل نبود.

***

تا جنگ شد تصمیم گرفت به جبهه برود . با تعدادی از همرزمانش در جبهه آبادان و ماهشهر مستقر شده بودند . بدن ورزیده ای داشت به همین دلیل فرمانده خیلی روی او حساب می کرد . بعثی ها می خواستند هر طور شده آبادان را بگیرند . کار به جنگ تن به تن کشید . احمد با پای ترکش خورده مجروحان را به عقب می برد و دوباره برمی گشت توی خط مقدم . در شلوغی درگیری ها گم شد و هیچ وقت پیکرش به خانه برنگشت !

***

واحشره مع ائمه المعصومین.

شهدا مرتبط :

شهید احمد ضیایی فرد

دیدگاه های شما :


کدامنیتی