اقتدار ناجا محصول حرفه ای گرایی و توجه به معنویت است

اقتدار ناجا محصول حرفه ای گرایی و توجه به معنویت است

آخرین بروزرسانی : جمعه، 25 مهر 1399 ساعت 08:34

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، گفت: اقتدار ناجا محصول حرفه ای گرایی و توجه به معنویت است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" در حاشیه مراسم عزاداری سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و امامان معصوم در ستاد فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به ویژگی های نیروی انتظامی در تراز انقلاب و جامعه قرآنی تصریح کرد: از مهمترین ابعاد و ویژگی های ناجا برقراری نظم و امنیت در جامعه است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی طرح برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش و کسانی که مزاحم نوامیس مردم هستند را یکی از مصادیق برقراری نظم و امنیت در جامعه برشمرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی در طرح برخورد با اراذل و اوباش خوش درخشید .

وی اقتدار ناجا را محصول حرفه ای گرایی و ترویج فرهنگ تحصیل علم و دانش از طریق دانشگاه ها و توجه به مسائل روحی و معنوی کارکنان این نیرو برشمرد.

ادیانی برگزاری مراسم های مذهبی در ایام محرم و صفر را از مصادیق برنامه های نیروی انتظامی در حوزه تقویت روحیه معنوی و دینی کارکنان دانست و عنوان کرد: این نشان می دهد که نیروی انتظامی در یک دستش سلاح و در دست دیگرش قرآن و تمسک به اهل بیت است که این امر موجب ایجاد انگیزه حضور آنان در میادین خطر است.

وی بیان داشت: این کارهایی که در سال های اخیر مانند رزمایش مواسات و همدلی مومنانه برگزار می شود در هیچ جای دنیا و توسط نیروهای مسلح هیچ کشوری دیده نمی شود و در نیروی انتظامی نیز طی دو مرحله بیش از 28 میلیارد ریال، معادل هزار بسته معیشتی به مستمندان و نیازمندان اهدا شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه اظهار داشت: نیروی انتظامی در سیل و زلزله نیز جزء اولین نیروهایی بود که حامی و یاور مردم آسیب دیده بوده است.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی