از خودگذشتگي و ايثاردرسي است که بايد از مکتب شهدا بياموزيم

از خودگذشتگي و ايثاردرسي است که بايد از مکتب شهدا بياموزيم

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 25 شهریور 1399 ساعت 15:59

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا گفت: از خودگذشتگي، ايثار و دفاع از دين و کشور، درسي است که بايد از مکتب شهدا و حضرت اباعبدالله (ع) بياموزيم.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، حجت الاسلام والمسلمين "سيد عليرضا ادياني" در آيين تکريم و معارفه رئيس عقيدتي سياسي آموزشگاه علمي تخصصي شهيد چمران با ابلاغ سلام مقام معظم رهبري و فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالي) به کارکنان و فراگيران حاضر در ميدان، گفت: در حال حاضر که در خدمت شما هستم حامل پيام و سلام ويژه مقام معظم رهبري هستم که فرمودند: «سلام من را به همه کارکنان خدوم ناجا برسانيد» که اين پيام داراي پشتوانه معنوي بوده و نوعي اعلام رضايت مندي رهبر انقلاب از حرکت رو به جلوي ناجا است.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا  با تسليت ايام سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين (ع) و گرامي داشت ياد و نام شهداي ايران اسلامي با نگاه به حماسه عاشورا  گفت: مي توان شور، شعور، معرفت و بينش را در حد اعلاي آن کسب کرد و ما امروز نسبت به قبل بيشتر نيازمند مکتب عاشورا هستيم و راز پيروزي ما در جبهه هاي حق عليه باطل تبعیت از مکتب  امام حسين(ع) است که با الگوگيري از اين مکتب بود که شاگرداني همچون شهيد حاج قاسم سليماني و شهيد حججي (رضي الله) پرورش يافتند و باعث عزت ما در اين برهه از زمان شدند.

وي افزود: امروز مامور نيروي انتظامي به تأسي از همين شهداي بي باک و دلير است که شجاعانه و بدون ترديد در ميدان مقابله با اشرار و مخلان نظم و امنيت جامعه مي ايستد که نمونه آن را در شهيد اخير ناجا، شهيد استواردوم "حامد ضابط" ديديم.

حجت الاسلام والمسلمين ادياني در ادامه سخنان خود گفت: علت دشمني و کينه ديرينه کشورهاي غربي عليه جمهوري اسلامي ايران، انقلاب شکوهمند اسلامي ايران بود که با الگوگيري از قيام امام حسين عليه السلام و نهضت ايشان تمام معادلات بين المللي را بر هم زد و توازن منطقه اي را به نفع مسلمانان در اين منطقه تغيير داد و اين مکتب بود که عزيزاني همچون حاج قاسم سليماني را تربيت کرد که موازنه هاي بين المللي را بر هم زد و به برکت خون اين عزيز است که دست اجانب را در منطقه کوتاه شده است.

وي در پايان سخنان خود با تشکر از سردار "عليرضا منوچهرآبادي" فرمانده آموزشگاه علمي تخصصي شهيد چمران و مربيان و مدرسان اين آموزشگاه در تعليم و پرورش نيروهاي در تراز انقلاب اسلامي بيان داشت: خواسته و تقاضاي من از شما اين است که نيروهايي همچون شهيد "حاج قاسم سليماني" و شهيد "حججي" تربيت کنيد.

گفتنی است، در پايان اين مراسم از حجت الاسلام والمسلمين "سيد احمد خليلي" رئيس عقيدتي سياسي آموزشگاه تقدير و تکريم و همچنين حجت الاسلام و المسلمين "محمد مهدي مهدويان" به عنوان رئيس جديد عقيدتي سياسي معرفي شد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی