اردوهای راهیان نور سبب پیوند نسل‌های انقلاب می‌شود

اردوهای راهیان نور سبب پیوند نسل‌های انقلاب می‌شود

آخرین بروزرسانی : یکشنبه، 17 اسفند 1399 ساعت 11:58

رمانده سپاه ناحیه دالاهو گفت: پیوند بین نسل دوم، سوم و چهارم انقلاب با نسل اول از جمله مهمترین آثار و برکات راهیان نور است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، مسلم قاسمی امروز در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز ملی راهیان نور، اظهار داشت: روز بیستم اسفندماه که نامگذاری شده است به نام روز ملی راهیان نور نقطه عطف مبارکی است جهت پیروی از راه شهدا و همچنین یک تجدید میثاق است با شهدای دفاع مقدس که این حرکت و اقدام حسنه را مقام معظم رهبری در تاریخ ۲۰ اسفندماه سال ۱۳۷۵ شروع کردند.

وی اضافه کرد: پیوند بین نسل دوم، سوم و چهارم انقلاب با نسل اول از جمله مهمترین آثار و برکات راهیان نور است.
فرمانده سپاه ناحیه دالاهو با اشاره به برکات راهیان نور ادامه داد: راهیان نور حقیقتاً راهیان حیات طیبه‌اند تا با الگوپذیری از سبک زندگی شهیدان، ایثارگران و رزمندگان مجاهد و تربیت کادر آینده انقلاب اسلامی و نظام جهانی و تمدن اسلامی پیشتاز زمینه‌سازی حکومت مهدوی (عج) باشند.

وی در پایان اشاره‌ای به نقش اقدامات فرهنگی در راهیان نور داشت و افزود: راهیان نور در واقع یک موزه جنگ زنده و الهام بخش مردم ایران است که با برخورداری از ظرفیت‌های بازگویی و تصویرسازی حماسه‌های رزمندگان، جانبازان و شهیدان گرانقدر، فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت را در فضای جامعه احیا می‌کند و سبب ماندگاری انقلاب اسلامی در افکار عمومی می‌شود.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی