اجرای طرح معنوی "سفیران شهدا؛ سفیران سلامت" در سطح کشور

اجرای طرح معنوی "سفیران شهدا؛ سفیران سلامت" در سطح کشور

آخرین بروزرسانی : شنبه، 01 آذر 1399 ساعت 10:39

رئیس اداره اجتماعی یگان های ویژه ناجا از اجرای طرح معنوی "سفیران شهدا؛ سفیران سلامت" در سطح کشور خبر داد و گفت: کارکنان یگان های ویژه با هدف کمک به جامعه درمانی کشور و ترویج رعایت بهداشت فردی، با حضور در محلات و مناطق مختلف شهری و روستایی اقدام به توزیع بسته های بهداشتی، تب سنجی و... کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، 

کارمند رتبه 16 "محسن عمادی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و لزوم همدلی و همیاری همه جانبه کارکنان پلیس با مردم ایران اسلامی در این شرایط، اظهار کرد: کارکنان یگان های ویژه ناجا در قامت سفیران شهدا برای ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا، سفیران سلامت شدند و در سراسر کشور نسبت به توزیع ماسک، تب سنجی و ضد عفونی کردن معابر و همچنین دست شهروندان محترم اقدام کردند.

وی ادامه داد: هم زمان با فاز دوم همه گیری و شیوع بی رحمانه ویروس کرونا، کارکنان یگان های ویژه با شعار "سفیران شهدا؛ سفیران سلامت" با هدف کمک به جامعه زحمتکش درمانی کشور و ترویج رعایت بهداشت فردی، به نیابت از شهدای گران قدری که با نثار خون پاکشان، امنیت و آسایش را برای مردم به ارمغان آوردند، با حضور در محلات و مناطق مختلف شهری و روستایی اقدام به توزیع بسته های بهداشتی، ضدعفونی دست و تب سنجی شهروندان کردند.

رئیس اداره اجتماعی یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: در این طرح یاد و خاطره سرداران و 1318 شهید سرافراز یگان های ویژه ناجا گرامی داشته شد و با اجرای طرح معنوی سفیر شهید، هر یک از کارکنان یگان های ویژه سراسر کشور به عنوان سفیر یک شهید، ضمن خدمت صادقانه به مردم شهیدپرور و عزیز ایران اسلامی، سیره و رفتار شهیدان را سرلوحه زندگی فردی و خدمتی خود قرار می دهند.

وی در پایان با اشاره به رویکرد اجتماعی که از اصول اصلی در ایجاد نظم و امنیت توسط یگان های ویژه در ماموریت هاست گفت: یگان های ویژه ناجا با حضور همیشگی در همه صحنه ها در کنار مردم و سرلوحه قرار دادن رویکرد اجتماعی در ماموریت ها، اعم از مردم یاری و حتی مقابله با ناآرامی ها، توانسته جلوه گر خوبی از پلیس اسلامی در بین آحاد مردم باشد، ان شاء الله با رهنمود قرار دادن منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و پیروی از سیره شهدا بتوانیم در راه پیشرفت و تعالی کشور سهیم باشیم.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی