اثر شرکت در انتخابات

اثر شرکت در انتخابات

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 18 فروردین 1400 ساعت 17:57

چونکه این انقلاب دستاورد خون هزاران شهید است و بهای سنگین برای آن پرداخته شده و با حضور خود در راهپیمایی ها و انتخابات ها مشت محکمی بر دهان ابرقدرتها و استکبار جهانی می زنید.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، شهید مدافع وطن بهمن حسنوند انسانی بود که هیچگاه فرایض دینی را رها نمی کرد و هیچگاه مشغله کاری باعث نشده از فرایض دینی جدا شود. ایشان همیشه صورتش خندان و هیچگاه خشمگین نمی شد، خیلی صبر و گذشت داشت، همیشه ایام محرم خود را به مسجد محل می رساند و این ایام را عزاداری می کرد. در ایامی که سر کار نبود از فامیل و اقوام سرکشی می کرد و به اقوام و فامیلی که از لحاظ مالی ضعیف بودن به هر نحوی که می توانست به آنها کمک می کرد، بی آنکه خانواده اش را در جریان بگذارد.

شهید معتقد بود که احترام به پدر و مادر جزء واجبات و بزرگترین عبادتها و هم ردیف نماز محسوب می شود. با اینکه فرزند دوم خانواده، دارای معرفت و بینش بالای نسبت به سایر اعضاءخانواده، و همیشه حلقه اتصال بین خانواده و فامیل بود و همیشه توصیه می کرد به دیگران احترام بگذراید و به اقوام سرکشی کنید و صله رحم را به جا آورید اگر روزی خداوند بر من منت گذاشت و شهادت را نصیب من کرد بر من گریه نکنید زیرا با گریه خود دل دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را شاد می کنید و همواره از انقلاب اسلامی تا پای جان دفاع کنید چونکه این انقلاب دستاورد خون هزاران شهید است و بهای سنگین برای آن پرداخته شده و با حضور خود در راهپیمایی ها و انتخابات ها مشت محکمی بر دهان ابرقدرتها و استکبار جهانی می زنید.

***

سلام‌الله علیه و علی جمیع الشهداء.

 

شهدا مرتبط :

شهید بهمن حسنوند

دیدگاه های شما :


کدامنیتی