آينده نيروي انتظامي بسيار روشن است / كاركنان ناجا حزب اللهی هستند

آينده نيروي انتظامي بسيار روشن است / كاركنان ناجا حزب اللهی هستند

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 14 مرداد 1399 ساعت 16:29

نماينده ولي فقيه در استان فارس و امام جمعه شيراز با بيان اينكه تا كسی ولايت را قبول نكند حزب اللهی نمي شود، گفت: كاركنان ناجا حزب اللهی هستند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا، آیت الله "لطف اله دژكام" در دیدار فرمانده انتظامی استان فارس با وی، اظهار داشت: افتخار همه ما در جمهوری اسلامی ایران این است كه الحمدلله ولایت را توانسته ایم به نوعی در جامعه تحقق ببخشیم و این نتیجه زحمات امام راحل (ره) و خون پاك شهیدان بوده كه جامعه ما ولایت مدار شده است.

وی ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی می خواهند نعمت ولایت را به فراموشی بسپارند ولی ملت ما نشان داده اند كه هیچ گاه دست از ولایت فقیه نمی كشند.

آیت الله دژكام گفت: شما كاركنان نیروی انتظامی كسانی هستید كه قبول ولایت كرده اید و حزب اللهی هستید.

وی تصریح كرد: افتخار می كنیم كه فرماندهان و تك تك كاركنان نیروی انتظامی با صفا و مردانگی خاصی اقدامات خود را در راستای ایجاد نظم و امنیت انجام می دهند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس افزود: مأموران نیروی انتظامی از نظر علمی، ادبی و تدین در جایگاه بالایی قرار دارند و طیف نیروهای جدید در سازمان نیروی انتظامی نیز به سمت نیروهای ارزشی و پاك پیش می رود.

آیت الله دژكام با بیان اینكه آینده نیروی انتظامی بسیار روشن است، تصریح كرد: ان شاءاللهنیروی انتظامی در تأمین نظم و امنیت جامعه توفیق داشته باشد و ما همانند همیشه دعا گوی شما عزیزان هستیم.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی