مرزبان امنیت !

مرزبان امنیت !

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 02 خرداد 1402 ساعت 17:57

باس رزم به تن کرده و افتخارش این است ؛ نام سرباز بر او نهاده اند.

مرزبان است و دیده بان جان برکف که شب و روز از مرزها دفاع می‌کند. مرز در قاموس نگاه و معرفتش به  حریم و حدود ارضی کشورمحدود نمی‌شود.

لبیک به فرمان رهبر را  هر لحظه و هر ساعت برای خدمت به مردم و دفاع از نظم و امنیت در دل  نجوا دارد و از جان مایه می‌گذارد تا جان و زندگی مردم و سلامت جامعه به خطر نیفتد.

او مرزبانی است که برای دفاع  از تمامیت ارضی کشور و همچنین خط سلامت اجتماعی و خط ارزش‌ها و اصول انقلابی و اسلامی و خط امنیت تمام قد ایستاده و صلابتش با استعاره‌ها  در فهم واژه تفسیر نمی‌شود.

با جلال و شکوه ایستاده و بی ملال که باید مرهم زخم باشد و دلهره و نگرانی از دل زخم خورده مظلومان بزداید. او فراتر از خیال واهی دشمنان و هر یاوه گو، مردانه  در جدال هنجار شکنان و قانون گریزان و دشمنان انقلاب و مردم در صحنه ایستاده و پای کار است. دلش غمناک نیست از آنان که کناری ایستاده‌اند و نظاره گرش هستند.

 او مرزبان است و سوگند یاد کرده،  از جان گذشته و حافظ میهن چون کوه مستحکم باشد تا  جلوه صبح دولتش به شوق دیدن آرامش و امنیت مردم بدرخشد.

چشم بصیرت دارد و دل به فرمان ولی امر سپرده تا شکوه "انا فتحنا" را به رخ بکشد.

فجرآفرین است و برای انفجار نور از جان می‌گذرد.

در گردباد فتنه‌ها، مرزبان نظام اسلامی و دفاع از حقوق مردم است و درمیدان.

عطر شهادت در عصر این روزها با رنگ خون او مفهوم پیدا کرده است. 

برخی  ناخواسته و شاید ندانسته و گروهی نیزدانسته و از سرعداوت خواستند بگویند مرزبان، نگهبان حقوق مردم نیست  و این خیالی باطل بود.

بردبار بود و هیچ نگفت؛ در خیابان، در جاده، در جای جای ایران اسلامی با اهدای جان خود ثابت کرد برای مردم  و برای کشور و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ستاندن حق مظلوم از ظالم، «یا علی مدد» گفته  و در راه حق از معبر دنیا و تعلقاتش چه بی ریا گذشته است تا پرچم ابوالفضل (ع) و ندای امام حسین (ع) همیشه دراوج بماند.

بختت بلند مرزبان، در بلندای اقتدار سر برافراشته ای و چه زیباست بر شاخسار شوق مردم، امروز شهادتت افتخار و غرور وطن شده است.

مهم نیست یاوه گویان و غفلت زدگان، گاهی بر حماسه و رشادتت چشم بسته و هیچ نمی‌گویند. آن‌ها حرفی برای گفتن ندارند؛ هفت خوان عشق را پیموده ای و هر نفس تو بر دستان اقتدار این مرز و بوم شمشیری تازه می‌رویاند.

مرزبان، شیرمرد  سنگر خدمت و عزت. راهت ادامه دارد و پیام شهادتت بانگ سروشی است با آوازهایی  سرشار از تحریرهای تازه برای همرزمان تو و خادمان مردم و ملت عزیزمان  که می‌دانند سلاح سپاه  ولایت، وحدت است و باید عمار گونه مدافع امنیت و اقتدار این کشور و نظام اسلامی بود.  

 امروز ایران می‌داند این آرامش و امنیت خون بهای شهامت و شجاعت  مرزبانی  است که مژده " و لا تهنوا " سرداده اند و علمدار ولایت هستند.

به یاد شهدای راه امنیت و شهدای غیور مرزبانی  برجک "مزه سر" سراوان  که عاشقانه به آسمان  پرکشیدند.

 

دیدگاه های شما :


  • ارسال شده توسط : رضا پودینه جمعه، 05 خرداد 1402 ساعت 14:03
  • حرف دل : مادر که باشی دلت می‌خواهد پاره جگرت را عاقبت بخیر ببینی! همه آرزویت همین است. عزیزکرده‌ات جلوی چشمانت که قد می‌کشد و راه می‌رود، همراهش آرزوهایت هم بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود. چه خیا‌ل‌هایی که در سر نمی‌پرورانی برایش. دامادش کنی و در بهترین شغل و کسوت ببینی‌اش.   اما بعضی مادرها با بقیه فرق دارند. وسعت دیدشان وسیع‌تر است انگار. آخرت را فراروی دیدگانشان قرار داده‌اند. صلابتی دارند وصف ناشدنی شهید یونس سیفی نژاد شهادت مبارکه
کدامنیتی