ما ملت امام حسینیم!

ما ملت امام حسینیم!

آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 03 خرداد 1400 ساعت 14:00

وش به فرمان رهبر و مقتدای خود ایستاده ایم و ثابت می کنیم که ما ملت امام حسینیم و شهادت آرمان مان است.

اقتضای حکومت مردمی، مشارکت آحاد جامعه در اداره امور کشور است و بخش اعظمی از این مشارکت در قالب انتخاب برگزیدگانی محقق می شود که  عهده دار امور می شوند.

انقلاب اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر، حضرت امام خمینی(ره) و بر اساس حق مردم در اداره کشورو در امتداد نهضت امام حسین(ع) پایه گذاری شد.

ملت همیشه در صحنه با حضور خود در تمام فراز و نشیب های این انقلاب بزرگ و دفاع از آرمان ها و ارزش های آن که به برکت خون مطهر شهیدان و از خودگذشتگی جانبازان و رشادت های 8 سال دفاع مقدس و پس از آن حضور مستحکم در صحنه مقاومت همه جانبه در برابر تهدیدات پی در پی دشمنان از ترور نخبگان دینی و علمی و حمایت همه جانبه از منافقان کور دل گرفته تا هجمه های فرهنگی و تحریم های ظالمانه اقتصادی و تلاش برای برهم زدن وحدت ملی، مردانه ایستاده اند و پاسدار انقلاب و دستاوردهای آن هستند.

در این میدان خدمت و مقاومت برای امنیت و اقتدار، مردان بزرگی قد برافراشتند و مجاهدت در راه خدا و جهاد برای شهادت را برگزیدند.

مردانی که نام شان لرزه بر پیکر دشمنان و مستکبران می انداخت و آوازه جاویدشان با عنوان عزتمندانه شهید، امواج خروشان غیرت و معرفت مسلمانان و آزادگان را بر می انگیزاند و کاخ های استکبارگران را می لرزاند.

این مردان مرد در امتداد راه همرزمان شان که اززمین به آسمان خدا پرکشیدند و با رهروی از راه امام حسین (ع)، نهضت جوانمردی را در عصر پرآشوب امروز زنده نگه داشتند و سید این مردان دلیر،  شهیدحاج قاسم بود.

او می گفت ما نیاز داریم بدانیم اباعبدالله چگونه حرکت کرد،چگونه جنگید، اصحابش چگونه ایثار کردند و چگونه فداکاری کردند؟

سردار دل ها بانگ برآورد "ما ملت امام حسینیم" و این پیام و سفارش و نقشه راهی است که در تمام صحنه ها و حماسه سازی ها انقلابی، در طول تاریخ یکپارچه از بطن ملت خروشی خواهد بود بر خودمان تا وظیفه را بشناسیم و نهیبی بر دشمنان که بدانند ما حسینی وار در راه مکتب و شریعت و انقلاب اسلامی ایستاده ایم و نمی هراسیم.

حاج قاسم عمر خود را پشت سنگرهای خاکی  برای مرزبانی از جهان اسلام و دفاع از این شریعت ناب محمدی و نگهبانی از عزت و مقام آزادی و آزادگی وقف خدمت  به حریم ولایت و امنیت کرد و پرچم دار شجاعی بود که بر لوح مزارش به سفارش و تاکید خود او نوشتند "سرباز حاج قاسم " .

ندای سردار دل ها در" فریاد ملت امام حسینیم" روی کلامی با مسئولان این نظام مقدس اسلامی نیز دارد که ببینند حسین چه کرد و چه می خواست و این که باید با بصیرت و معرفت پیش بروند تا علی تنها نماند.

فریاد حاج قاسم در گوش و فکر و ذهن و عواطف و غیرت این مردم می ماند چرا که او اخلاص ناب داشت و مجاهدت برای گمنامی می کرد.

ساده زیستی، پایداری بر صداقت، افتخار به سربازی برای ولایت، استقامت فکری و عملی، جهان نگری عمیق و فراتر از مرزهای جغرافیای ایران، تواضع و فروتنی و شجاعت و شهامت از بارزترین نشانه های شخصیت او بودد و یقین داشت خدا باید عزت بدهد.

حریت و آزادگی این مردم بزرگ، قدرت تدبیر و منطق استوار ، مردم داری و عشق به مردم و تکلیف گرایی و در یک کلام انقلابی بودن به تمام معنا باعث می شود آنچه از دل او برآمده و بردل مان بنشیند.

بر اساس بیانات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای(مدظله العالی ) نیز حاج قاسم اهل معنویت و اخلاص، شجاع و با تدبیر، پرکار و فداکار و نوع دوست، اهل درایت  و تربیت یافته مکتب امام (ره)، مراقب حدود شرعی، عاشق شهادت، شهید پیروز و قهرمان شکست استکبار است.

مطالعه و مرور  این ویژگی های والا و متعالی  از مردی که گوش به فرمان رهبر خود بود و امنیت و اقتدار ایران اسلامی و عظمت جهان اسلام با نام این سرباز ولایت  و همرزمانش عجین شده ،می طلبد  تا هم پیمان راستین راهش باشیم و امروز در هر نقش و جایگاه و مرتبه و مقام و منصب و جلالی که هستیم فضایل اخلاقی اش را در خود تقویت کنیم  و  هم سنگرش بمانیم.

اینک حماسه ای بزرگ در پیش روی داریم، عالی ترین مظهر حضور مردم درعرصه سیاسی و مهم ترین مجرای تحقق حاکمیت و یک فرصت هوشمندانه برای خنثی کردن توطئه ها و تهدیدات دشمنان، چرخش نخبگان و دگرگونی  ها برای سرافرازی و سربلندی نظام اسلامی مان را رقم خواهیم زد.

معیار و ملاک بصیرت ومعرفت ارزش ها در فرمایشات امام و رهبرزمان،  امام خامنه ای(مدظله العالی) حجتی است بر ما تا وظیفه شناس متعهد به تکالیف خود باشیم و در خلق حماسه بزرگ انتخابات بار دیگر به جهانیان ثابت کنیم "ما ملت امام حسینیم" و در راه راستین این مکتب تا پای جان ایستاده ایم.

نویسنده: غلامرضا تدینی راد - رئیس مرکز رصد فضای مجازی، اطلاع رسانی و افکار عمومی پلیس خراسان رضوی  

دیدگاه های شما :


کدامنیتی