لباس سبز عاشقی

لباس سبز عاشقی

آخرین بروزرسانی : یکشنبه، 22 مرداد 1402 ساعت 14:28

هر گاه لباس سبز پلیس را پوشیدی یعنی شاه بیت غزل عاشقی را سروده ایی و جان شیرین تر از عسل را در طبق اخلاص نهاده ای و جان می بازی بر سر خدمت به خلق خدا.

پوشیدن لباس انتظامی یعنی انسان آماده شده که خود را وقف مردم و آرامش آن ها کند.

و این همان، هدف مقدسی است که همه کارکنان انتظامی آن را به جد دنبال می کنند تا آنجا که برای تحقق آن از بزرگترین سرمایه های وجودی خویش یعنی سلامتی، امنیت، آرامش و خانواده خود می گذرند.

تامین امنیت و آرامش مردم و همچنین پشتوانه مردم بودن یک افتخاری بزرگ برای کارکنان فراجا محسوب می شود و آن ها با خدمت صادقانه به مردم قدر این نعمت را می دانند، از این رو لباس سبز انتظامی ارزشمند و مقدس ترین لباس های انسانیت محسوب می شود.

خدمت به مردم از بهترین عبادت ها محسوب می شود و دور از ذهن نیست که یکی از والاترین اهداف خلقت، خدمت کردن به هم نوع و رفع مشکلات آنان است.

پلیس با مردم سر و کار دارد و به نوعی می‌توان گفت پیشانی نظام است، لذا باید از سرمایه عظیم نیروی انسانی صیانت و نگهداری کرد تا در ماموریت‌های پلیسی موفقیت حاصل شود.

مردم عزیز و انقلابی ما شایسته بهترین و بالاترین خدمت هستند و ما باید در برابر مطالبات به حق مردم به معنای واقعی کلمه پاسخگو باشیم. شکر سربازی این نظام این است که همه کارکنان انتظامی با روحیه معنوی و جهادی، امنیت را در همه جنبه های عمومی و اخلاقی و اجتماعی در سراسر کشور برقرار کنند.

لباس سبز عاشقی؛

آنجا که سخن از عاشقی است رنگ سبزی را می بینی که حکایت عشق معنا می کند.

هر گاه لباس سبز پوشیدی یعنی شاه بیت غزل عاشقی را سروده ایی و جان شیرین تر از عسل را در طبق اخلاص نهاده ای و جان می بازی بر سر خدمت به خلق خدا.

این فدایی شدن اجباری نیست که نقطه ثقل آن دوست داشتن مردم است و بس.

این روزها ما شاهد تشییع پیکر شهدای عزیز فراجا بر دستان مردم قدر شناس و متدین و انقلابی ایران اسلامی هستیم که حضور پر شور مردم حکایت عاشقی را تثبیت کرد.

 سبز پوشان فراجا در راه امنیت مردم عزیز به قربانگاه عاشقی رفته و سر بر دار نهاد و به دیگر یاران راه و رسم وفاداری را دیکته کرده اند.

حضور پر شور مردم در مراسم تشییع شهدای این روزها مهر تاییدی بر راه اوست و ثابت می‌کند که مردم همچنان قدردان تلاش های بی وقفه فراجا هستند.

امیدوارم که این سربازان بی ادعا با سرور و سالار شهداء حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) محشور شوند و دست قدرتمند امام زمان(عج) سایه گستر دیگر عزیزان انتظامی باشد.

 

به قلم: سرگرد امیر عباسی کارشناس ارشد روانشناسی عمومی، اداره اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت فرهنگی و اجتماعی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد

دیدگاه های شما :


کدامنیتی