قدردانی شیرازی‌ها از نیروی انتظامی/ احساس امنیت را از همه ‌اشرار و اراذل بگیرید

قدردانی شیرازی‌ها از نیروی انتظامی/ احساس امنیت را از همه ‌اشرار و اراذل بگیرید

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 21 بهمن 1400 ساعت 09:32

پس از دستگیری قاتل شهید رنجبر توسط نیروی انتظامی؛ مردم شیراز ضمن تشکر از پلیس در زمینه برقراری امنیت خواهان برخورد قاطعانه و مستمر با اراذل و اوباش شدند.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا؛ سردار حسین اشتری با حضور در منزل شهید علی اکبر رنجبر ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید اظهار داشت: تسلیت ما به این دلیل است که یک افسر رشیدی که بیشتر عمر خود را در راه خدمت به مردم گذرانده و می‌توانست بیشتر خدمت کند از دست داده‌ایم و تبریک از این سو که وی با رشادت و ایثار خود سبب ثبات و امنیت بیشتر در جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز همه باید قدردان کسانی باشیم که برای رضای خداوند مجاهدت می‌کنند، تصریح کرد: امروز امنیت و آرامش جامعه به واسطه خون شهدای عزیز از جمله شهید "رنجبر" به دست آمده و این افتخاری است که انسان جان خود را برای امنیت مردم نثار کند.

سردار "اشتری" با اشاره به دستگیری سریع قاتل قبل از از خاکسپاری شهید "رنجبر" و تقدیر از سردار "رهام‌بخش حبیبی" و همکاران انتظامی به جهت تلاش‌های شبانه‌روزی، اظهار داشت: این موضوع باعث تسلی خاطر خانواده شهید و البته همه مردم کشور شد که داغدار این موضوع هستند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد:  شهید "رنجبر" افسر رشید و فداکاری بود که روزهای قبل از شهادتش به واسطه عملکرد خوب مورد تقدیر فرماندهان خود قرار گرفته است و بعد از شهادتش نیز این چنین اثر گذار بوده که همه سران قوا و مسئولان کشوری و مردم مطالباتی را برای اصلاح قانون به کارگیری سلاح در زمینه مبارزه با مخلان نظم وامنیت مطرح کرده‌اند.

فرمانده کل انتظامی کشور  افزود: امروز فرزند این شهید بزرگوار (طاها) راه پدر خود را ادامه می‌دهد و به وجود چنین پدر ایثار و فداکاری افتخار می‌کند.

وی گفت: وظیفه‌ام این بود که در اولین فرصت برای دلجویی، همدری و رسیدگی به خواسته‌های خانواده این شهید خدمت این عزیزان برسم که به یاری خداوند این امر میسر شد.

سردار "اشتری" با اشاره به اینکه امید است که شرمنده این شهدا نباشیم و بتوانیم راه آنها را با قدرت و جدیت ادامه دهیم، به مخلان نظم و امنیت و افرادی که شرارت می‌کنند هشدار داد برخورد قاطع با آنان صورت خواهد گرفت و با استمرار طرح‌هایی هرگز اجازه نخواهیم داد که خون شهیدان عزیزمان پایمال و خدشه‌ای به امنیت کشور وارد شود.

فرمانده کل انتظامی کشور  عنوان داشت: امروز کارکنان انتظامی با روحیه و اقتدار در حال انجام ماموریت هستند و ریشه کسانی که شرارت و اعمال خلاف قانون انجام می‌‎دهند می‌خشکانند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان کرد: به یاری خداوند متعال دستگاه قضا هرچه زودتر حکمی که حق آن شرور است را اجرا و وی را به سزای اعمال خود برساند.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار با اهدا لوح تقدیر توسط سردار "اشتری" از خانواده این شهید والا مقام تجلیل و قدردانی به عمل آمد و با توجه به نزدیک بودن روز پدر، فرزند شهید(طاها) نیز سجاده نماز پدر شهیدش را به فرمانده کل انتظامی کشور اهداء کرد.

شهدا مرتبط :

شهید علی اکبر رنجبر

دیدگاه های شما :


کدامنیتی