شهداي مدافع سلامت نقشي ماندگار بر کتيبه پرافتخار نظام اسلامي هستند

شهداي مدافع سلامت نقشي ماندگار بر کتيبه پرافتخار نظام اسلامي هستند

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 10 فروردین 1400 ساعت 10:30

تلاش‌هاي بي‌وقفه شهدای مدافع سلامت، در مقابله با ويروس کرونا را حماسه‌اي بزرگ است.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا؛ در يادداشت سردار "محمدرضا حسيني" مي‌خوانيم؛

بي‌شک شهداي مدافع سلامت و خانواده‌هاي آنان اسوه‌هاي پايداري و ايثارند، ايثاري که نه تنها يک حرکت انساني بلکه پيروي از رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب و همراهي با نظام اسلامي را در خود دارد و برگ زريني در زندگي اين بزرگواران است.

در مقام شهدا همين بس که خداوند آنان را هميشه زنده دانسته و در جوار خود روزي مي‌دهد و "وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا، بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يرزَقونَ".

جان‌فشاني و فداکاري شهداي مدافع سلامت در تاريخ بشريت ماندگار خواهد شد و تاريخ شهادت خواهد داد که آنها چگونه در يک نبرد خاموش، بي‌ريا و خستگي‌ناپذير به ميدان رفتند و در مسير "قرب الي الله" گوي سبقت را ربودند و سبک‌بال به‌سوي معبود خود پرکشيدند.

مراقبت‌هاي پروانه‌وار شهداي مدافع سلامت از بيماران، تابلوي زيبا و هنرمندانه اي است که يک پرواز عاشقانه در آتش خدمت را به نمايش گذاشت و معرفت و شايستگي شهادت را براي آنان تثبيت کرد و در تاريخ بشريت ماندگار شدند.

از دست دادن يکايک اين اسوه‌هاي صبر و ايثار براي ما بسيار سخت و جان‌گداز است و قطعاً اين داغ براي خانواده‌هاي آنها بسي سخت‌تر و جانکاه‌تر است. لذا تنها اميد در مسير پيش رو، طلب صبر و بردباري ازسوي پروردگار براي همه ماست تا بتوانيم با سرافرازي از اين روزهاي دشوار عبور کنيم.

در پايان لازم ميدانم به پدران و مادران، فرزندان، همسران و تمامي خانواده‌هاي شهداي مدافع سلامت، اين داغ بزرگ را تبريک و تسليت بگويم و يادآور شوم؛ ما مديون رشادت و شجاعت اين عزيزان سفر کرده‌ايم و نام آنها به عنوان ايثارگران راستين عرصه سلامت ثبت خواهد شد.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی