سربازان سبزپوش ولایت؛ زمينه سازان ظهور

سربازان سبزپوش ولایت؛ زمينه سازان ظهور

آخرین بروزرسانی : چهارشنبه، 01 بهمن 1399 ساعت 13:40

امروز برای سبزپوشان این مرز و بوم پر افتخار، بصیرت عاشورایی مولفه کلیدی برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه مهدویت برای تداوم فرهنگ ولایت مداری و در نتیجه ظهور محسوب می شود و روحیه اسلام دوستی، ظلم‌ستیزی و الگوبرداری از قهرمانان دشت کربلا رمز پیروزی ها و منشاء تحولات است.

سرتیپ دوم ستاد "غلامرضا اشرفی" فرمانده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا در یادداشتی نوشت: انقلاب حضرت مهدى موعود (عج) همچون ديگر انقلاب ها، بدون مقدمه و زمينه سازى به وجود نمى آيد، بلكه در آستانه ظهور، حركت هايى پا مى گيرند و زمينه را براى ظهور آن حضرت فراهم مى آورند.

بخش عمده اى از روايت‌هایى كه درباره رويدادهاى پيش از ظهور و ياران حضرت مهدى (ع) آمده است، درباره ايران و ايرانيان است كه با تعبيرات گوناگونى مانند: اهل فارس، عجم، اهل خراسان، اهل قم، اهل طالقان، اهل رى و... بيان شده است.

مردم ایران اسلامی در زمان و مکان های مختلف تاریخ، بر احقاق حق خود در ثبات و ترویج مهدویت و زمینه سازی ظهور که همانا نقطه کمال انسانیت است، ثابت قدم و استوار بوده و خواهند بود.

بدون شک نسل ها، قومیت ها، تشکل ها، دولت ها و در راس همه امور وقتی حکومت اسلامی محور و طریق خود را بر پایه ناب اسلام محمدی (ص) بنا نهاده، قطعا ارزش و اهمیت ظهور را مرتبط با قوام و دوام خود می داند.

از این رو باید "مجاهدان فی سبیل الله" با بهره گیری از رخدادهای عبرت انگیز زمانه مانند حادثه عظیم عاشورا، نقش خود را به عنوان سرباز سرافراز راه مهدویت و با نشان و مدال ایمان و تعهد، فرهنگ ولایت مداری را در لباس سبز خدمت رسانی در جامعه معنا کنند.

امروز برای سبزپوشان این مرز و بوم پر افتخار، بصیرت عاشورایی مولفه کلیدی برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه مهدویت برای تداوم فرهنگ ولایت مداری و در نتیجه ظهور محسوب می شود و روحیه اسلام دوستی، ظلم ستیزی و الگوبرداری از قهرمانان دشت کربلا رمز پیروزی ها و منشاء تحولات است.

قداست عاشورایی سبزپوشان ایران اسلامی باید همان گونه که تا به امروز  ثبت و حفظ گردیده در آینده نیز به قوت خود باقی بماند و همگان در توسعه و تبیین این اقتدار ناب نبوی و دینی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

امور امامت و ولایت نزد کسانی است که از پاک ترین و شریف ترین مخلوقات عالم هستی به شمار می روند و همواره این اصل با دشمنی کسانی همراه است که خودشان از پست ترین و ظالم ترین افراد زمین هستند از این رو افتخار پوشیدن لباس سبز خدمت در چنین حکومتی بالاتر از همه ارزش ها و معیارهای انسانی است.

قطعا بايد با تحقیق و تفکر در روایات، احادیث معتبر از سیره و روش زندگانی سربازان صادق و ایثارگر صدر اسلام تا انقلاب مهدی موعود (عج)، از بصیرت، افکار، مروت، صداقت و پایمردی به یادگار مانده از آنان بهره ببریم و در راه دفاع از حق و فرمان پذیری از رهبر عزیزمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای "مدظله العالی" در راه ولایت که همان راه مهدویان اسلام ناب است، پایدار بمانیم.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی