دفاع مقدس انقلاب را شعله ورتر کرد

دفاع مقدس انقلاب را شعله ورتر کرد

آخرین بروزرسانی : پنجشنبه، 03 مهر 1399 ساعت 07:54

نخبه پروری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و نخبگان در عرصه جنگ و دفاع مقدس خود را نشان دادند مانند شهید چمران که یک نخبه علمی و هنری بود.

به گزارش پایگاه خبری شهدای ناجا؛ پرطرفدارترین آثار هنری بعد از انقلاب از جمله کتاب، خاطرات و فیلم و سریال‌هایی که نوشته و ساخته شده است، مربوط به دفاع مقدس است.

سید عباس میرکریمی ادامه داد: دشمن جنگ را برای خاموش کردن انقلاب راه انداخت در حالی که این عمل او سبب شد انقلاب شعله‌ورتر شود. نخبه پروری از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و نخبگان در عرصه جنگ و دفاع مقدس خود را نشان دادند مانند شهید چمران که یک نخبه علمی و هنری بود.

فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان گفت: اتکا به خود، پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی  با دست خالی و بدون هیچ سابقه‌ای توسط جوانان و ... برخی از دستاوردهای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است. در جنگ تحمیلی ملت بزرگ ایران با ایستادگی، نردبانی به سمت قله آرزوها ایجاد کرد که سبب پیشرفت، استقلال و حفظ تمامیت ارضی کشور شد.

کریمی در خصوص برنامه‌های هفته دفاع مقدس افزود: یادواره‌های شهدای ورزشکار، مراسم صبحگاه و نواختن زنگ مقاومت در یکی از مدارس سطح شهرستان، کاروان ایثار و رژه خودرویی، برگزاری مسابقات ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس، دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از فرماندهان پایگاه‌های بسیج زمان جنگ از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است. همچنین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت، همایش «ضیافتی با شهدا» ویژه همسران و فرزندان شهدا، عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهدا با حضور مسئولان و آحاد مردم، شب خاطره گویی پیشکسوتان ایثار و شهادت، صبحگاه نظامی مشترک، تجلیل از مدافعان سلامت و آتش‌نشانان و اجتماع رزمندگان دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

دیدگاه های شما :


کدامنیتی