جان می دهند اما خاک نه....

جان می دهند اما خاک نه....

آخرین بروزرسانی : شنبه، 12 آذر 1401 ساعت 21:45

کشورمان ایران اسلامی به شکر خدا در سطح منطقه از امنیت و آرامش بسیار خوب و مطلوبی برخوردار است و همین موضوع باعث شده تا چشم بدخواهان نظام اسلامی مدام به دنبال ضربه زدن به این امنیت باشد.

امنیتی که امروز در سطح کشور وجود دارد حاصل خون های پاک ریخته شده بر خاک سرزمین مان است، خون پاک هزاران شهید والامقام که در طول جنگ تحمیلی و بعد از آن به زمین ریخته شد تا ذره ای از خاک کشور توسط دشمن تسخیر نشود.

دشمنان ما برای آن که به هدفشان برسند از تمام ترفند های خود استفاده کرده اند؛ از شایعه سازی و جنگ روانی گرفته تا کشته سازی ها و استفاده از عده ای وطن فروش و خائن.

اما این پایان دسیسه ها و تلاش های دشمنان نیست، امروز دشمن دست بر امنیت داخلی گذاشته و سعی می کند تا جوانان و مردم عزیز کشور را بر علیه سربازان وطن تشویق کند و در این راه نیز با وعده های پوچ و توخالی تمام تلاشش را می کند.

این در تمام دنیا ثابت شده که هیچ کشوری از دست استکبار جهانی و صهیونیست های متجاوز در امان نبوده و نیستند، پس چطور می شود کشوری که خود مهد پرورش داعش و تروریست است وعده آزادگی و آبادی را برای ملت شریف ایران می دهد.

ملتی که در طول 40 سال با نداری ها و سختی های موجود ساخته اند و از دستاوردهای این نظام الهی و اسلامی دفاع کرده اند، هرگز اجازه نمی دهند تا متجاوزان به آرزوی خود برسند.

قصه تحریم چیز عجیب و غریبی نیست، از زمانی که کشور ما مستقل شد و اجازه نداد تا استکبار جهانی از داشته هایش استفاده کند این قصه شروع شد و روز به روز هم بیشتر می شود، اما ایران ما در طول این 40 سال چنان پیشرفتی کرده که حتی آنهایی که برای دنیا شاخ و شانه می کشیدند در مقابل ما سر خم می کنند.

دشمنان ما فهمیده اند و می دانند ایران اسلامی با ایران شاهنشاهی فرق دارد، ایران اسلامی رهبری دارد که نامش سید علی و راهش راه منجی عالم بشریت است، پرچم 3 رنگ کشورمان که مزین شده به نام الله امروز در تمام دنیا بالا است و با وجود سختی ها و مشکلاتی که وجود دارد باز هم مردمی دارد که پشت ولایت را خالی نکرده و نمی کنند.

سربازان این ملت در فرماندهی انتظامی، بسیج، ارتش و سپاه با تمام توان و اقتدار، پشتیبان ملت و زیر پرچم ولایت، خدمتگزار مردم عزیز هستند و این را بارها ثابت کرده اند که حاضر هستند تا جان بدهند اما هرگز ذره ای از خاک کشور را به دشمن ندهند.

سبزپوشان غیور فراجا که مظلومانه و غریبانه در برخی از ایام سال برای تداوم این امنیت و آرامش از جان شیرین خود گذشته اند فقط یک پیام دارند و آن هم این است که امنیت و آرامش زمینه ساز زندگی آرام برای مردم عزیز است.

آنها در عمل نشان دادند که برای حراست از این امنیت با هیچ کس تعارف ندارند، در وقایع اخیر که به بهانه فوت یک خانم جوان شروع شد، دشمن حیله گر سعی کرد تا مردم و خصوصا جوانان و نوجوانان این مملکت که آینده سازان کشورمان هستند را علیه امنیت آفرینان و انقلاب اسلامی تشویق کنند اما زیاد طول نکشید تا فهمیدند که این کشور زیر پرچم اسلام و انقلاب تمام موانع را پشت سر می گذارد.

اگر لحظه ای فکر کنیم آن وقت می فهمیم که بدون وجود امنیت نمی توان زندگی کرد. امروز امنیت وجود دارد که مردم به راحتی می توانند شب را روز و روز را شب کنند، به استراحت و کار بپردازند، امور خود را انجام دهند و هزاران مورد دیگر اما اگر امنیت نباشد چه؟ آیا به راحتی می توان این موارد را انجام داد؟ قطعا خیر ...

وقتی به کشورهای اطراف خود که گرفتار داعش بودند نگاه می کنیم باید این نکته را بفهمیم که به برکت خون هزاران شهید و خصوصا شهدای فراجا در مرزها، شهرها، جاده ها، روستاها و ... ایران ما امروز در حوزه امنیت حرف اول را می زند.

سربازان کشور عزیزمان در لباس مقدس انتظامی و سایر نیروهای مسلح امروز به دنیا این را ثابت کرده اند که برای حفظ امنیت و آرامش مردم ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند و حاضرند در این راه جان خود را نیز فدا کنند.

اگر امروز دشمنان ما بحث اقوام و فرهنگ های غنی ایرانی را به پیش کشیده و از آن به نفع خود استفاده می کنند تنها به این خاطر است که می خواهند بین مردم و اقوام و فرهنگ های غنی ایرانی تفرقه ایجاد کنند تا به اهدافشان برسند.

اما نکته اینجاست که اتحاد و همدلی ملت ایران بود که امروز کشورمان را به اوج اقتدار رسانده است و همین موضوع دشمنان را آزار می دهد. پس باید آگاه باشیم و بدانیم که هیچ کس جز خودمان به فکر آبادی و آزادگی کشورمان نخواهد بود.
 

به قلم: مهدی شکوهی

دیدگاه های شما :


  • ارسال شده توسط : خادم الحسن یکشنبه، 13 آذر 1401 ساعت 07:11
  • درود خدا بر نیروهای مسلح مقتدر و قهرمان ایران اسلامی عزیز #نیروهای_امنیتی_مچکریم
کدامنیتی