برای شهید " چراغی "

برای شهید " چراغی "

آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 30 آبان 1401 ساعت 07:07

این روزها فضای پاییزی جای جای میهنمان با عطر لاله های خونین عشق و نغمه های معنوی پرستوهای مهاجر بهاری شده و بار دیگر ستاره درخشانی از مجاهدان یگان ویژه استان اصفهان با عروج نورانی خود یاد و خاطره دفاع مقدس را زنده کرده است.

شهادت افتخار عظیمی است که تنها نصیب بندگان خاص خدا می گردد و افتخار دفاع از امنیت وطن و نظام مقدس جمهوری اسلامی عزیز توفیق مضاعفی است برای همه ما سربازان فدایی این مرز و بوم.

اینک که بار دیگر در فضای غبارآلود فتنه، دست دشمن از آستین مزدوران تروریست داخلی بیرون آمده و به ارض و ناموس و اموال مردم حمله ور می شوند، رزمندگانی از جنس سلمان و ابوذر و مالک اشتر، مردانه در خط مقدم فتنه ایستاده اند و حاضر هستند تا برای حفظ جان مردم عزیزمان مقاومت و ایستادگی کرده و از جان خود گذشته تا به آنان آسیبی وارد نشود.

ایثار و از خودگذشتگی زیبنده انسان های فداکار و جان برکفی است که همواره در جهت رسیدن به معبود برای خدمت به مردم تلاش و مجاهدت می کنند.

این روزها فضای پاییزی جای جای میهنمان با عطر لاله های خونین عشق و نغمه های معنوی پرستوهای مهاجر بهاری شده و بار دیگر ستاره درخشانی از مجاهدان یگان ویژه استان اصفهان با عروج نورانی خود یاد و خاطره دفاع مقدس را زنده کرده است.

شهادت، کلاس همیشه دائری است که تمام انسان ها را در هر برهه از زمان ثبت نام می کند و شهدا محصلان برگزیده این مدرسه اند؛ شهدا تفسیر بارز باران هستند بر غبار فتنه حاکم بر این ایام؛ شهدا به قله کمال رسیده اند اما رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما نهاده اند.

اینک وظیفه خود دانستم با قلم قاصر خود ادای دینی کرده و نام و ذکرش را به زبان بیاورم و به یاد آن شهید خفته در خاکی که افلاکی گردید و آن اسماعیلی که در قربانگاه فتنه و تاریکی، چراغی روشن و فروزنده شده و پر کشید، بنویسم...

ای شهید عزیز و ای سفیر شهید و ای فرمانده دلاور گردان امام حسین(ع)؛ بار دیگر شهادتت در اصفهان خاطره شهادت فرمانده لشکر امام حسین (ع) را زنده کرد، گویا هر یگانی که به نام امام حسین (ع) مزین گردد مزد فرماندهی در آن پیوستن به یاران شهید کربلاست.

تاریخ، این سرزمین به یاد دارد که امنیت و آرامش دلنشین در کانون گرم خانواده ها، مدیون خون های سرخیست که بر این خاک مقدس جاری شدند و سرخی شان لاله های بی شماریست که تا ابدیت به یادگار گذاشته شد.

هرگوشه از این خاک پاک، خاطره ای روییده از آن هاست که برای آسمانی شدن بال و پر نداشتند اما دلی داشتند به پهنای آسمان و راز اقتدار میهنمان، پرواز عاشقانه شهداست.

بی شک حفظ امنیت از مهم ترین ارکان جامعه بوده و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در اولویت امور قرار دارد و امروز جانفشانی و از خودگذشتگی سربازان حریم ولایت و امنیت کشور در حفظ ثبات و آرامش جامعه ستودنی است.

بار دیگر شاهد بودیم فرزندی از این خاک شهیدپرور به پیروی از شهدای سرافراز و برای حفظ امنیت و آرامش مردم عزیز اصفهان مظلومانه در خون خود غلطید که مصداق بارز جهاد در راه خدا بود و اکنون بدان و آگاه باش که این راه را ادامه خواهیم داد و با قدرت هم ادامه خواهیم داد.

شادی روح مطهر شهید سرهنگ "اسماعیل چراغی" صلوات...

 

 

سرهنگ "حسن خضری" فرمانده یگان ویژه استان خراسان جنوبی

شهدا مرتبط :

شهید اسماعیل چراغی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی