امنیت؛ دُر گرانبها

امنیت؛ دُر گرانبها

آخرین بروزرسانی : سه شنبه، 19 اسفند 1399 ساعت 11:04

سردار" حسین رحیمی" رئیس پلیس پایتخت در یادداشتی به تشریح اهمیت امنیت و آرامش پرداخت.

امنیت، مهمترین مولفه ای است که می توان در سایه آن فعالیت های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و ... را انجام داد چرا که در لوای امنیت، آرامش و ثبات است که اقتصاد می تواند اقتصادی پویا و خلاق باشد و در سایه امنیت است که می توانیم اجتماعی پایدار و با ثبات داشته باشیم و به نوعی دیگر می توان عنوان داشت که در صورت نبودن امنیت، سنگ روی سنگ بند نمی شود.

از این رو می توان اذعان داشت که امنیت مهمترین عنصری است که صرفا زمانی قدر و اهمیت آن را به درستی متوجه می شویم که از آن محروم می شویم همان گونه که از امنیت و سلامت به عنوان دو نعمت مجهول نام برده اند دو نعمتی که تنها در صورتی که خدشه ای به آنها وارد می شود تازه اهمیت و ارزش واقعی آنها شناخته می شود.   

امروز علیرغم همه مشکلات و فشارهای اقتصادی دشمنان، امنیت کشور ما به دلایل مختلف، امنیتی پایدار و با ثبات و مثال زدنی است که با مقایسه این امنیت با امنیتی که در کشور های همسایه و دیگر کشور های دنیا مستقر است می توان متوجه اوج و اهمیت امنیت و ثبات موجود در کشور عزیزمان پی ببریم و فراموش نکنیم هستند کسانی که همه تلاش خود را بکار بسته اند تا این امنیت و آرامش را متزلزل نمایند و بر ماست که جدای از سلایق و گرایش های سیاسی و اجتماعی و ... اجازه ندهیم که کوچک ترین خدشه ای به امنیت ما وارد شود چرا که همه ما بر یک کشتی سوار هستیم و این کشتی تا مادامی می تواند در مقابل تند بادها و تلاطم ها و موج های عظیم همچنان با صلابت به راه خود ادامه دهد که آسیبی به سلامت و اصالت این کشی وارد نشود. از این رو است که باید تلاش نماییم که با همه وجود امنیت را پاس بداریم چرا که امنیت در گرانی است که با هیچ ثمنی قابل معاوضه نیست.

اتفاقات مختلف از جمله حوادث روز های اخیر در سراوان را اگر به درستی رصد نماییم می توانیم به خوبی رد پای دشمنان را مشاهده نماییم که به بهانه های واهی و مختلف تلاش دارند که امنیت ما را که به بهای خون هزاران شهید گلگون کفن به ثمر رسیده است را مخدوش نمایند.

امروز ایران اسلامی جزیره باثباتی است که دور تا دور آن را دشمنان و معاندان قسم خورده ای گرفته اند که همه توان خود را برای به آتش کشیدن این امنیت و آرامش بکار بسته اند تا ایران را مانند برخی از کشورها به ویرانه و تلی از خاک و خرابه تبدیل کنند و در این میان شاید باشند معدود کسانی که مزدوران و آتش بیاران معرکه ها هستند و آب به آسیاب دشمنان می ریزند و به عبارتی ساده کشور خود را به ثمن  و خسی بفروشند وگرنه همه ملت بزرگ ایران دست در دست هم و با اتحاد و انسجام و به دور از اختلاف نظر ها در مقابل دشمنان سینه سپر کرده و ایستاده اند و اجازه نخواهند داد کسی به خاک و مال و ناموس آنها تعدی کنند و در این میان فرزندان و خادمان ملت بزرگ ایران در نیروهای نظامی و انتظامی  شبانه روز ایستاده اند و از کیان خود مردانه و جانانه و مجاهدانه دفاع خواهند کرد.

چرا که همه ما سرنوشت کشور هایی که پای اجنبی ها به خاک آنها  باز شده است را دیده ایم و هرگز اجازه نخواهیم داد که ایران عزیز ما ویران شود چرا که ایران زادگاه و کیان شیر و مردان مردی چون شهید سلیمانی ها ست که از شنیدن نامشان رعشه بر اندام دشمنان ما می افتد.

 

دیدگاه های شما :


کدامنیتی