"استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" هویت ملت ایران است

"استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" هویت ملت ایران است

آخرین بروزرسانی : دوشنبه، 13 بهمن 1399 ساعت 12:15

شعار "استقلال آزادي جمهوري اسلامي" يك شعار هويت ساز است، امروز به بركت پيروزي انقلاب و از خود گذشتگي جوانان انقلابي به اين هويت رسيده ايم و بر بسیاری از مشکلات و دشواری ها غلبه کرده ایم.

نقلاب اسلامی ما ساده به دست نیامده است، جوانان ما در این راه و در مسیر شكوفایی این انقلاب جان خود را فدا كرده اند تا ثمره این انقلاب برای نسل های بعدی باقی بماند.

امروز وظیفه ما این است كه اجازه ندهیم تا این نهال انقلاب كه اكنون درختی تنومند شده است توسط عده ای قلیل، معاند و خودفروخته مورد هجمه قرار بگیرد، به امید خداوند متعال این انقلاب مسیر خود را همچنان با اقتدار ادامه خواهد داد.

دشمن هیچ گاه آرام نمی نشیند، زمانی ادعا می كردند كه اجازه نخواهند داد جمهوری اسلامی ایران چهل سالگی انقلاب را ببیند و برای این امر نقشه های زیادی نیز كشیده بودند، ولی اكنون می بینیم كه به كوری چشم دشمنان و معاندان نظام، امروز ما جشن چهل و دو سالگی انقلاب شكوهمند ایران اسلامی را باشكوه تر و بهتر از همیشه برگزار می کنیم.

در زمان انقلاب، شعار "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" یك شعار هویت ساز بود و امروز به بركت پیروزی انقلاب و از خود گذشتگی جوانان انقلابی به این هویت رسیده ایم و با همت همین جوانان به پیچیده ترین و حساس ترین فناوری های روز دنیا دست یافته ایم.

جوانان ما و مردم این كشور مدیون این انقلاب هستند و باید دین خود را نسبت به آن ادا كنند، اگر بركت این انقلاب و جانفشانی شهدا نبود ممكن بود همچون سایر كشورها در زیر یوغ استكبار باشیم.

ما هرچه داریم به بركت انقلاب اسلامی ایران است، مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران نشان داده اند كه بر سر آرمان های معمار كبیر انقلاب ایستاده اند و این مسیر مقدس را همچنان ادامه خواهند داد و به این سادگی اجازه نمی دهند تا این ارادت و این فرهنگ ناب انقلابی و شیعی به دست فراموشی سپرده شود.

مردم ذخیره های همیشگی این انقلاب هستند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز در جای جای میهن، دوشادوش و پا به پای امت شهید پرور، پاسدار آرمان های انقلاب و ایران هستند؛ این ایستادگی و همبستگی تا ظهور منجی عالم بشریت و برقراری عدل و عدالت در سرتاسر جهان ادامه خواهد داشت.

نویسنده: سرهنگ "علی پورنخعی" فرمانده یگان ویژه استان خراسان رضوی

دیدگاه های شما :


کدامنیتی